Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 40 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zdrowie a Szczepienia arrow wiedza o szkodliwości szczepień dociera do lekarzy. W USA.
Wednesday 26 February 2020 07:34:48.28.
W Y S Z U K I W A R K A
wiedza o szkodliwości szczepień dociera do lekarzy. W USA. Drukuj Email
Wpisał: prof. D. Majewska   
20.09.2011.

wiedza o szkodliwości szczepień dociera  do lekarzy. W USA.

 

Czekamy na podobną postawę  polskich towarzystw  medycznych w obronie  prześladowanych zbędnymi szczepieniami polskich dzieci.

 

prof. D. Majewska

Powoli wiedza o szkodliwości szczepień dociera  także do lekarzy.  Po raz pierwszy od wielu dekad  Towarzystwo Amerykańskich Lekarzy  i Chirurgów  (Association of American Physicians and Surgeons; AAPS) stanęło po stronie pacjentów – dziewcząt , które pewni skorumpowani amerykańscy politycy chcą przymusowo szczepić  szczepionką HPV.  Lekarze z AAPS potwierdzają opinie rodziców oraz  dane rządowe zebrane w VAERS,  że jest to zabójcza, okaleczająca ,  nieskuteczna, niesprawdzona szczepionka, zupełnie zbędna dla dziewcząt  i kobiet.  Twierdzą,  że presja  przymusowych szczepień  szczepionkami  HPV nie wynika z żadnych potrzeb medycznych, ale wyłącznie z korupcyjnych układów między kartelami farmaceutycznymi, lobbystami , niektórymi lekarzami i politykami.   Lekarze z AAPS  poparli  kongresmankę  Michele Bachmann,  która podczas debaty zaatakowała skorumpowanego polityka  planującego szczepionkowy terror w Teksasie.   Czekamy na podobną postawę  polskich towarzystw  medycznych w obronie  prześladowanych zbędnymi szczepieniami polskich dzieci .

http://www.sacbee.com/2011/09/14/3910324/michele-bachmann-correct-to-criticize.html

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.