Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 122 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow o ZBOCZEŃCACH II część arrow Festiwale promujące dewiacje seksualne - Wrocław - protest !
Wednesday 21 April 2021 12:48:36.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Festiwale promujące dewiacje seksualne - Wrocław - protest ! Drukuj Email
Wpisał: protest !   
21.09.2011.

Festiwale promujące dewiacje seksualne - Wrocław - protest !

 

PROSZĘ  przeczytać, PODPISAĆ I WYSŁAĆ NA PONIŻSZY ADRES

kuria@archidiecezja.wroc.pl

Jego Ekscelencja

Ks. Abp Marian Gołębiewski

Metropolita Wrocławski

Czcigodny Księże Arcybiskupie

Zwracam się pokornie z gorącą prośbą o pomoc i wsparcie w obliczu wydarzeń wołających o pomstę do nieba, które to już niebawem (30 września - 2 października) będą miały miejsce we Wrocławiu.

Od kilku lat w tym mieście urządzane są festiwale promujące dewiacje seksualne w przestrzeni publicznej. W tym roku po raz drugi pod nazwą „Festiwalu Równych Praw”, zostanie zorganizowany cykl imprez promujących zachowania homoseksualne, których głównym wydarzeniem – przy tym najbardziej szkodliwym będzie tzw. Marsz Równości, który 1 października bieżącego roku przejdzie przez najbardziej uczęszczane i reprezentacyjne ulice miasta.

Jak piszą sami organizatorzy na swojej stronie internetowej: „Będziemy tupać i gwizdać […], będziemy machać do zdezorientowanych pasażerów komunikacji miejskiej, będziemy głośno domagać się wprowadzenia ustawy o związkach partnerskich, o mowie nienawiści, rozszerzenia ustawy anty-dyskryminacyjnej, rzetelnej edukacji seksualnej w szkołach.”

Mimo protestów mieszkańców z lat ubiegłych, władze miasta w dalszym ciągu wydają pozwolenia na te imprezę deprawującą dzieci i młodzież oraz szerzącą tak odległe od Ewangelii pseudo-wartości.

Czcigodny Księże Arcybiskupie, tego typu haniebne wydarzenia, jako grzechy wołające o pomstę do nieba, domagają się publicznego wynagrodzenia i zadośćuczynienia Bogu. Nie mogąc liczyć na pomoc ze strony władz miasta, zwracam się do Waszej Ekscelencji z prośbą o podjęcie stosownych działań, w które, jako wierni katolicy, będziemy mogli się włączyć.

Z wyrazami synowskiego oddania i czci

oraz z zapewnieniem o modlitwie

 

Zmieniony ( 21.09.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.