Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 100 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zdrowie - od 2010r. arrow Epidemii opornej gruźlicy - sztucznie wyhodowana ?
Thursday 09 April 2020 18:54:25.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Epidemii opornej gruźlicy - sztucznie wyhodowana ? Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
25.09.2011.

Epidemii opornej gruźlicy - sztucznie wyhodowana ?

Prof. Dorota Majewska

Napisałam wcześniej o doniesieniach epidemii gruźlicy  opornej na antybiotyki .  Nie wykluczam, że jest ona wywołana  bakterią sztucznie wyhodowaną w laboratorium, w taki sposób, żeby była bardziej zabójcza niż tradycyjna (podobnie jak było z niedawną epidemią zatruć zabójcza bakteria  E. Coli w Niemczech).  Jest możliwe, ze jest to sztuczna epidemia , bowiem wiadomo, ze firmy farmaceutyczne właśnie testują nowy typ szczepionek przeciwgruźliczych, których bezpieczeństwo i  skuteczność sa nieznane.    W tej sytuacji zachorowanie na gruźlicę może oznaczać wyrok śmierci.   Myślę wiec, ze warto sie  zaszczepić tradycyjną szczepionką BCG, jeśli ktoś nie był szczepiony lub nie zetknął sie z gruźlicą i nie wytworzył odporności (co można sprawdzić testem tuberkulinowym).   Nie sadze jednak, żeby obecnie warto było szczepić noworodki czymkolwiek,  jeśli  żyją one w zdrowej rodzinie. Myślę, ze można poczekać z tym szczepieniem, aż dziecko skończy co najmniej 4 miesiące.   Uważam, ze nie warto sie szczepić przeciw chorobom, które  sa stosunkowo łagodne lub łatwo dają sie leczyć dostępnymi lekami/metodami, ale przeciw tym, na które nie ma leków i które zagrażają życiu  – chyba jednak  warto.  Nie mniej, każdy musi w tej sprawie kierować sie własnym sądem, ew. instynktem i decydować za siebie.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.