Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 109 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow bieżące arrow Sąd za nawracanie Żydów! Trzy lata więzienia za modlitwę św. Piusa V?
Saturday 31 October 2020 12:02:04.30.
migawki
 

Biedne dziewczynki z Hitlerjugend! Tak je wychowała szkoła i kremówkowy katecheta: Zabij człowieka, póki nie może się bronić.

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Sąd za nawracanie Żydów! Trzy lata więzienia za modlitwę św. Piusa V? Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
03.10.2011.

Sąd za nawracanie Żydów! Trzy lata więzienia za modlitwę Piusa V?

Ten absurdalny proces i dręczenie niewinnego człowieka ma miejsce w sytuacji, gdy niejaki Nergal nie tylko jest uniewinniany, ale i jest sowicie wynagradzany z naszych podatków, jako telewizyjny celebryta. Apelujemy o wsparcie Arkadiusza Łygasa poprzez udział w jego procesie w charakterze publiczności. Rozprawa jest jawna, wstęp wolny.

 

autor NCZ »02/10/2011,

19 października 2011 r. o godz. 9.00 w sali III w Sądzie Rejonowym w Hrubieszowie odbędzie się rozprawa przeciwko Arkadiuszowi Łygasowi fałszywie oskarżonemu o znieważenie narodu żydowskiego. Łygas, narodowiec z Zamościa od kilku lat jest sądzony i prześladowany przez wymiar sprawiedliwości. Zarzuca mu się, że kilka lat temu rozwiesił w Hrubieszowie (woj. lubelskie) plakaty z treścią modlitwy Papieża Piusa V o nawrócenie Żydów. Zdaniem prokuratury zawarte w niej słowa „wiarołomni Żydzi” i „lud zaślepiony” autorstwa Papieża wyczerpują dyspozycję art. 257 kodeksu karnego! Plakaty zawierające tradycyjną modlitwę “Pro perfidi Judaeis” zawisły m.in. w Chełmie i Hrubieszowie.

Ten absurdalny proces i dręczenie niewinnego człowieka ma miejsce w sytuacji, gdy niejaki Nergal nie tylko jest uniewinniany, ale i jest sowicie wynagradzany z naszych podatków, jako telewizyjny celebryta. Apelujemy o wsparcie Arkadiusza Łygasa poprzez udział w jego procesie w charakterze publiczności. Rozprawa jest jawna, wstęp wolny.

Przypominamy treść “kontrowersyjnej” modlitwy (“Modlitwa za żydów z liturgii Wielkiego Piątku wg mszału św. Piusa V):

“Módlmy się za żydów wiarołomnych
aby Bóg i Pan nasz zdarł zasłonę
z ich serc, iżby i oni poznali
Jezusa Chrystusa Pana naszego.
Módlmy się: Wszechmocny wiekuisty Boże,
który od miłosierdzia Twego nawet
Żydów wiarołomnych nie odrzucił:
wysłuchaj modły nasze za ten lud
zaślepiony, aby wreszcie, poznawszy
światło prawdy, którym jest Chrystus,
z ciemności swoich został wybawiony.
Przez Tegoż Chrystusa Pana naszego. Amen.”

 

Zmieniony ( 03.10.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.