Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 75 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Oszustwa wyborcze partyjniackie- przepisy arrow Wybory parlamentarne trzeba unieważnić
Friday 29 May 2020 09:02:50.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Wybory parlamentarne trzeba unieważnić Drukuj Email
Wpisał: Fiatowiec   
10.10.2011.

Wybory parlamentarne trzeba unieważnić

Nie można się już czarować i obrażać jedni na drugi, bo nadszedł czas mobilizacji. Nadszedł polski czas prawdy, bo są przesłanki ku temu aby wybory unieważnić. W tej sytuacji apeluję do wszystkich sił politycznych pokażmy, jak sfałszowano te wybory!

Zachęcam do publikowania pod tym postem wszystkich nieprawidłowości oraz przestępstw do jakich dochodziło w trakcie wyborów parlamentarnych. Oczywiście nie możemy zapomnieć o tym jak potraktowano OLW Nowego Ekranu, JKM oraz komitety Anny Kalaty, Marka Króla i Romana Sklepowicza. Takich przypadków jest o wiele więcej zbierzmy to w jedną całość i napiszmy wspólny mocny wniosek podparty twardymi dowodami. Wybory zostały sfałszowane, bo  te wyniki nijak się mają do rzeczywistości (TUTAJ). Proszę nie mówcie mi tylko, że PiS nie umie przegrać, bo ja z PiS nie mam nic wspólnego...

Apeluję do wszystkich sił politycznych pokażmy, jak sfałszowano te wybory!

1. Wyciekły kody pisali o tym dziennikarze Nowego Ekranu(TUTAJ).

2. Tak fałszowano wybory pisał Adriano (Tutaj)

3. Korwin-Mikke zawiadomił prokuratura o fałszowaniu wyborów(TUTAJ)

4. Jerzy Przystawa: Odmówili rejestracji…!(TUTAJ)

5. Orban?! to nie tu…(TUTAJ)

6. Młodzież robiona w trąbę po raz kolejny(TUTAJ)

7. Fałszowali wtedy mogli i teraz(TUTAJ)

8. Czy wybory sfałszowano?(TUTAJ)

9. Wybory obserwowali obserwatorzy OBWE(ale oni naiszą w soim raporcie koncowym tylko o fałszowaniu wyników sondazy? Tak wiem z przecieków tak będzie…) na wniosek Janusza Korwina Mikke(TUTAJ)

10. SOS – cudowne narodzenie kart do głosowania(TUTAJ)

11. Głosowanie w Kielcach (TUTAJ)

12. Ale numer! Kolejne wybory w grudniu?(TUTAJ)

W tym miejscu prosimy wszystkich zainteresowanych pomocą w sprawdzaniu… o robienie zdjęć protokółów z komisji wyborczych i podsyłanie nam tego materiału z dokładnym opisem z jakiej komisji pochodzi zdjęcie. Będziemy analizowali, czy wszystko się zgadza z zapisem w systemie PKW. Materiały można wysyłać na e-mail: tolka2003@gmail.com

Fiatowiec

==================

Z komentarzy:

·  Bez sensu

Kilkakrotnie pisalem o dwoch malych firmach Pixel Technology i MikroBit podliczajacych wybory i pytalem kto je kontroluje. Ale specjaliści od wyborow, ktorzy wiedza o tym, ze koordynatorem sluzb specjalnych, ktore powinny kontrolować te firmy jest pan Donald Tusk na pewno cos zrobili, zeby również skontrolować te firmy a nie tylko nacierać stearyna karty wyborcze. Pozdrawiam i zastanawiam sie, czy pisanie ma jakikolwiek sens.

http://aktynologia.nowyekran.pl/post/11199,kto-decyduje-o-wynikach-wyborow

Mirosław Kraszewski

 

·  @Mirosław Kraszewski

A ja już kilka razy tłumaczyłem, że wyborów nie da się sfałszować poza komisją. Dzięki informatyce właśnie. Na stronie: http://wybory2011.pkw.gov.pl  można sobie wyświetlić dowolny wynik w rozbiciu na okręgi i komisje. A wyniki w komisjach można skonfrontować z rzeczywistością. Niby jak miałoby to być sfałszowane? Myślicie, że nikt by nie zauważył?

Jerzy Wawro

·  @Sapieha

Zamiast to gdziekolwiek wysyłać, proszę sprawdzić z danymi na : http://wybory2011.pkw.gov.pl
Jeśli się gdzieś nie zgadza, to będzie oczywisty dowód fałszerstwa. Jeśli wszędzie się zgadza: potwierdzenie w tym zakresie prawidłowości wyborów.

Jerzy Wawro

Zmieniony ( 10.10.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.