Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 81 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Oszustwa wyborcze partyjniackie- przepisy arrow Unieważniamy wybory - podpisz protest wyborczy
Monday 25 May 2020 23:01:29.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Unieważniamy wybory - podpisz protest wyborczy Drukuj Email
Wpisał: lazacy lazarz   
12.10.2011.

Unieważniamy wybory - podpisz protest wyborczy

Zaskarżcie wybory z nami. Sztab Wolnych Wyborów zorganizowany pod patronatem Nowego Ekranu przygotowuje komplementarny protest wyborczy ujawniający wszystkie przestępstwa i nadużycia PKW oraz manipulacje mające wpływ na wynik.

Sztab Wolnych Wyborów zrzesza różne partie, organizacje, komitety których bierne i czynne prawo wyborcze zostało naruszone działaniami przestępczymi organów ustawodawczych (uchwalenie Kodeksu Wyborczego niezgodnego z Konstytucją), Państwowej Komisji Wyborczej (bezprawne wykluczenie z wyborów, złamanie kalendarza wyborczego), Okręgowych Komisji Wyborczych (bezprawne odrzucenie kandydatów do Senatu i odmowa zarejestrowania list), Sądu Najwyższego (nierozpatrzenie odwołania, brak nadzoru nad PKW) i Obwodowych Komisji Wyborczych (manipulacje wynikami wyborów). Do Sztabu Wolnych Wyborów zbierającego się w siedzibie Nowego Ekranu należą między innymi: Kongres Nowej Prawicy, Unia Polityki Realnej, Prawica Rzeczpospolitej Marka Jurka, Samoobrona, Środowisko JOW, Wierni Polsce Suwerennej, Partia Elektorat, Komitet Wyborczy Sklepowicza, Anna Kalata, Marek Król i wiele innych podmiotów. Dzięki tak szerokiej współpracy, a także bieżącym doniesieniom od członków obwodowych komisji wyborczych Nowy Ekran dysponuje bogatym materiałem dowodowym dokumentującym niespotykany w demokratycznym świecie poziom zmanipulowania wyborami do Sejmu i Senatu. Z dowodów tych zamierzamy skorzystać i wnieść kompleksowy protest wyborczy do Sądu Najwyższego, w którym wykażemy bezprawne wykluczenie z wyborów kilkuset (sic!) kandydatów pod którym podpisze się większość zrzeszonych komitetów i rzesze wyborców.

Protest właśnie zaczął "się pisać", ale nie możemy czekać z akcją zbierania podpisów do czasu jego opracowania, bo czym większa ilość podpisanych wyborców tym trudniej Sądowi Najwyższemu będzie sprawę zamieść pod dywan. Mamy bowiem tylko 7 dni na złożenie protestu wyborczego wraz z dokumentami.

Dlatego już teraz WZYWAMY wszystkich wyborców przekonanych, że wybory zostały zmanipulowane, sfałszowane lub w taki sposób zostały złamane ich procedury, że mogło mieć to wpływ na wynik DOKLIKNIĘCIA i POWIĘKSZENIA PONIŻSZEGO SZABLONU, WYDRUKOWANIA, ZAPEŁNIENIA PODPISAMI i PRZESŁANIA NA ADRES NOWEGO EKRANU (ul. Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa).

Protest wyborczy musimy złożyć najpóźniej do wtorku 18.10. zatem szablony z podpisami musimy otrzymać najpóźniej do poniedziałku 17.10..

 [szablon protestu na NE, na powyższym adresie MD]

Prosimy osoby zdecydowane pomóc w podważeniu wyniku wyborów do bezzwłocznego podpisania się pod protestem razem z rodziną i znajomymi także zainteresowanymi praworządnością wyborów w Polsce oraz wysłania dokumentu priorytetem, kurierem, lub przynieść go osobiście do Redakcji Nowego Ekranu.

Uwaga: prosimy o co najmniej jeden e-mail kontaktowy doczepiony do przesyłki, to celem weryfikacji prawidłowości podpisów.

Gdy protest wyborczy zostanie opracowany i zaakceptowany przez organizacje natychmiast opublikujemy jego treść na Nowym Ekranie. Oczywiście nie ma ograniczeń, by zszeszone w sztabie organizacje składały swoje niezależne protesty z innym rozłożeniem akcentów, jeśli chodzi o argumenty, ale protest komplementarny, świetnie udokumentowany i podpisany przez setki (a może tysiące) osób z pewnością będzie Sądowi Najwyższemu najtrudniej odrzucić.

A jeśli nie odrzuci, to w powtórzonych wyborach może sie okazać, że po zdemaskowaniu faktycznego stanu finansów państwa na koniec roku PO straci połowę wyborców, po zarejestrowaniu kilku komitetów prawicowych okaże się, że PIS wejdzie do Sejmu nie tylko wygrany ale z naturalnymi koalicjantami, a Palikot zostanie opuszczony przez zbuntowaną młodzież (po jego wczorajszej wypowiedzi, że nie upiera się przy legalizacji konopii) i tym razem nie przekroczy progu.

Liczymy na Państwa aktywność.

To bardzo ważne, bo jak powiedział NE Przemysław Wipler z Prawa i Sprawiedliwości, który właśnie dostał mandat poselski, jeżeli TE wybory nie zostaną unieważnione, to oznacza, że w Polsce nie można unieważnić wyborów. Krótko mówiąc, jeśli dziś będziemy bierni i pozwolimy na tak skandaliczną kpinę z wyborców, to bądźmy pewni, że następne wybory władze sfałszują w całości, bez potrzeby zachowania pozorów i odwracającego uwagę sztafarzu, a na pewno z poczuciem bezkarności, bez strachu przed konsekwencjami karnymi, protestem społecznym czy skandalem międzynarodowym. Nie możemy na to pozwolić..

Jednocześnie wzywamy wszystkie osoby, które osobiście były świadkami manipulacji wyborczych, złamania prawa, fałszerstw, nadużyć albo zostały pokrzywdzone przez PKW lub OKW do przekazywania nam informacji na adres: redakcja@nowyekran.pl - gwarantujemy dyskrecję i zachowanie tajemnicy dziennikarskiej co do źródła informacji, jeśli tylko o to zostaniemy poproszeni. Prosimy także o przesyłanie wszelkich materiałów dowodowych. Przy analizie wiarygodności nadużyć nie będziemy się zajmować sympatiami politycznymi źródła informacji, interesuje nas bowiem fakt złamania prawa wyborczego i możliwość jego potwierdzenia, a nie czy zgłosi to wyborca PiS, SLD czy Polskiej Partii Pracy.

Proszę o powielanie i linkowanie tej notki.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.