Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 74 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow bieżące arrow Seria pożarów w majątku rodziny Lepperów
Saturday 31 October 2020 09:03:38.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Seria pożarów w majątku rodziny Lepperów Drukuj Email
Wpisał: Super Express   
24.10.2011.

Seria pożarów w majątku rodziny Lepperów

Super Express  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=18375

W sobotę pożar ogarnął jeden z budynków należących do syna zmarłego szefa Samoobrony Andrzeja Leppera.

To już trzeci pożar w majątku rodziny byłego wicepremiera.
Policja bada, czy były to celowe podpalenia - informuje "Super Express".

Tomasz Lepper jest właścicielem byłego PGR-u w Drozdowie (woj. zachodniopomorskie). Spłonęła duża, murowana stodoła pełna siana.
Pierwsi ogień zauważyli sąsiedzi i to oni zaalarmowali służby.

- Dzięki Bogu, że wiatr wiał w przeciwną stronę - mówią znajomi rodziny Lepperów i dodają z przerażeniem, że gdyby było inaczej, to spłonąć mogłyby także inne budynki.

Z ogniem przez kilka godzin walczyło 36 strażaków. - Przesłuchujemy świadków i ustalamy przyczyny wybuchu ognia. Właściciel gospodarstwa twierdzi, że spaliło się 200 bel siana - mówił Damian Stręk, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Sławnie.

Do podobnych wydarzeń dochodziło już w zeszłym roku. Po żniwach płonęły bele siana na polach Lepperów, a zimą ogień strawił jeden z budynków magazynowych w tym samym majątku.

Na miejscu znaleziono zapałki oraz but - czytamy na łamach "Super Expressu".

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/szc.....omosc.html

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.