Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 54 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow bieżące arrow Msza św. w intencji Ojczyzny przed Marszem Niepodległości
Monday 17 February 2020 13:54:18.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Msza św. w intencji Ojczyzny przed Marszem Niepodległości Drukuj Email
Wpisał: KSD   
31.10.2011.

Msza św. w intencji Ojczyzny przed Marszem Niepodległości

31 Październik 2011 http://ksd.media.pl/component/content/article/1-news/428-msza-w-w-intencji-ojczyzny-przed-marszem-niepodlegoci

11 listopada br., o godz. 13.30 w kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie przy ul. Emilii Plater - róg Nowogrodzkiej i Wspólnej (parafia Świętej Barbary) odprawiona zostanie uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny dla uczestników Marszu Niepodległości i wszystkich tych, którym droga jest Polska. Eucharystia będzie sprawowana dzięki życzliwości czcigodnego ks. kanonika dr. Macieja Szymańskiego, proboszcza parafii Świętej Barbary.

Wicedziekan dekanatu śródmiejskiego w rozmowie z KSD wyraził nadzieję, że mury świątyni po brzegi wypełnią prawdziwi patrioci. „Będziemy prosić o Błogosławieństwo Boże i opiekę w trudnych czasach dla Narodu Polskiego. Liczę na Waszą obecność. Pokażmy, że jest nas wielu, którzy kochają swoją Ojczyznę Polskę!” - zaapelował ks. Szymański.

Przypominamy, że Oddział Warszawski Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy objął patronat medialny nad Marszem Niepodległości, który 11 listopada przejdzie ulicami Warszawy. Tej patriotycznej inicjatywie honorowego poparcia udzielił m.in. bp Antoni Dydycz.

W to wielkie święto Najjaśniejszej Rzeczypospolitej będziemy manifestować nasze przywiązanie do Ojczyzny maszerując przez stolicę. Chcemy także podziękować Bogu za dar jakim jest Polska oraz prosić o szczególne łaski, w tych jakże trudnych dla naszego Narodu czasach. Dlatego przed Marszem Niepodległości spotkajmy się w kościele p.w. Świętych Apostołów Piotra i Pawła przy ul. Emilii Plater - róg Nowogrodzkiej i Wspólnej (parafia Świętej Barbary).

 Agnieszka Piwar,
przewodnicząca Oddziału Warszawskiego KSD

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.