Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 108 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow krótko arrow Do moich Czytelników - prośba i apel
Sunday 18 April 2021 23:07:40.32.
migawki

18.04.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Do moich Czytelników - prośba i apel Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
10.11.2011.

Do moich Czytelników - prośba i apel

Poczytność tej Strony ciągle, od czterech lat, rośnie, i to - eksponencjalnie. Osiągnęła w październiku 260 tys. otwarć artykułów. Widać więc, że jest jeszcze sporo osób, które by chętnie poznały takie przedstawianie FAKTÓW.

Sądzę, że związane to jest z coraz większym zakłamaniem oficjalnych me®diów. Proszę Was więc, by te osoby, które „chodzą” po forach dyskusyjnych, wklejały tam podobające im się kawałki z mej strony. I to nie tyle wśród stron podobnie myślących (choć też warto), ale wśród odwrotnie myślących: GieWu, itp. Parę osób to robi, widzę wyniki na mym zapleczu admina. Może wspólnie dojdziemy szybciej do 300 tys. na miesiąc? To taka ładna liczba... Przed Nowym Rokiem?

Bardzo się cieszę, że na stronie dyskusyjnej GieWu artykuły ode mnie przestawiane są często przez ich Admina do kąta OŚLA ŁAWKA.  Dotyczy to tak szczepień, jak podatku od CO2, czy stanu ewolucjonizmu, także lustracji biskupów czy stanu globalizacji. Jestem z tego dumny. Następuje więc naturalne i dobre ROZWARSTWIENIE poglądów, a więc też polaryzacja ludzi. Oby udało się rozbudzić wielu!

Do powyższej prośby dodałbym Gierkowe: „Towarzysze, pomożecie?” , gdyby nie obawa, że Młodzi już nie wiedza, iż skandowanie z sali „pomożemy!!”  rozpoczął aktyw robotniczy, czyli umiejętnie rozmieszczeni spec-agenci.

Zmieniony ( 07.01.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.