Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 118 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow POLSKA po "wyborach" arrow WETERANI KAWALERII i ARTYLERII KONNEJ walczą o Warszawę. DZIŚ!
Saturday 24 October 2020 20:31:36.30.
migawki
 

24.10.20 Bielsko-Biała Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy od 14-tej

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
WETERANI KAWALERII i ARTYLERII KONNEJ walczą o Warszawę. DZIŚ! Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
12.11.2011.

WETERANI KAWALERII i ARTYLERII KONNEJ walczą o Warszawę. DZIŚ!

 

Piszą: ...Broniliśmy Polski i jej ludu i mamy obowiązek nadal go bronić. Zgłaszamy sprzeciw wobec polityki wywłaszczenia, eksterminacji i polityki zagłady.

 

[Moja prośba do młodych: Ci jeszcze walczący wymierają. Ale są BARDZO KONKRETNI ! Niedobitki nie potrafią jednak użyć mail’a ani strony internetowej. Proszę o kontakt kogoś z Warszawy, kto by brał teksty, wrzucał mail’em na podane adresy, lub skanował je. Okolice Politechniki. Wystarczy młody duchem, pracy niewiele, a ważna. Mirosław Dakowski ]

 

 

Warszawa, 11 listopada 2011

STOWARZYSZENIE KOMBATANTÓW -  DUSZPASTERSTWO WETERANÓW KAWALERII i ARTYLERII KONNEJ

 

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej

Minister Obrony Narodowej

Marszałek Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej

Premier Rzeczpospolitej Polskiej

Urząd ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych

Sejmowe Komisje obrony Narodowej i Praw Człowieka

 

W 67 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego i 93 rocznicę ­odzyskania Niepodległości przy wtórze orkiestr wojskowych odbywa się oczyszczanie Warszawy z jej mieszkańców, obrońców Warszawy i jej wiernego ludu.

 

Uprzejmie informujemy, że :

 

1. Ustanowienie przez Radę Warszawy w 2008 r. czynszów na wysokości przekraczającej pobory mieszkańców - podobne praktyki stosuje się w pozostałych miastach Polski

2. Oddawanie kamienic ocalałych po akcji wyburzania przez niemieckie brygady burzycieli i podpalaczy - prywatnym inwestorom z pominięciem obowiązującego prawa lokatorów do pierwokupu, Oddawanie kamienic wraz z lokatorami, co stanowi ustanowienie systemu niewolnictwa w samym centrum cywilizowanego świata

3. Ustanawianie przez inwestorów czynszów na dowolnej wysokości (w II

RP istniał zakaz ustanawiania czynszu powyżej 10 % poborów)

4. Dokonywanie eksmisji ludności, która nie jest w stanie sprostać wygórowanym stawkom czynszu ustanowionego przez Radę Warszawy, oznacza zagładę ludności Warszawy, ludności, która

- broniła Warszawy w 1939 roku

- przetrwała okupację niemiecką

- walczyła w Powstaniu Warszawskim.

 

Ograbiona, wypędzona przez Niemców do obozów po upadku Powstania w październiku 1944 roku- na przełomie lutego i marca 1945, po zajęciu Warszawy przez wojska Frontu Białoruskiego i Pierwszej Armii Wojska Polskiego, zaczęła wracać do wyburzonego, spalonego miasta, chroniła się do ocalałych domów, podnosiła warszawę z gruzów.

Ludność ta pięknie nazwana przez Naczelnego Wodza Ludem Warszawy jest prawowitym właścicielem nieruchomości i gruntów Warszawy. Elementarnym nakazem działania zgodnego z zasadą dobra i słuszności obowiązującą w prawie europejskim od czasów starożytnych było dostosowanie prawa do wyjątkowo tragicznej sytuacji ludności Warszawy i Polski - elementarnym nakazem było uwzględnienie realiów zagłady, jakiej poddano ludność polską w czasie niemieckiej, sowieckiej i komunistycznej okupacji, ustanowienie prawa przywracającego własność wywłaszczonym, przygotowanie i wprowadzenie ustawy uwłaszczającej grabioną wielokrotnie ludność Warszawy i Polski.

Broniliśmy Polski i jej wiernego ludu. Broniliśmy Warszawy i ludu Warszawy, który wspomagał naszą walkę ponosząc najwyższe ofiary ­mordowany, wypędzony z płonącego miasta w październiku 1944 roku po kapitulacji Powstania Warszawskiego, gdy po ofensywie styczniowej 1945 roku nielicznym udało się wrócić do zburzonej Warszawy, w wielu wypadkach zastali gruzy zamiast swych domów. Zasiedlili te kamienice, które ocalały. Podnosili z gruzów miasto.

Pozbawieni zostali do reszty mienia dekretami Bieruta obowiązującymi do chwili obecnej.

Równocześnie Warszawa była zasiedlana przez napływowy aparat UB, NKWD i Agenturalną Sieć Informacji Ludowego Wojska.

Represjonowany utrzymujący się za nędzną zapłatę wydzieloną przez sprawujących władzę z ramienia sowieckiego okupanta Lud Warszawy wywłaszczony przez przywłaszczycieli mieniących siebie "reprezentantami ludu pracującego miast i wsi" działającymi dla ustanowienia ustroju politycznego wzorowanego na Sowieckiej Rosji - stawił czoło Komunie.

Dzisiaj lud Warszawy i innych miast Polski jest wypędzany ze swych mieszkań, kamienic, które odbudował. Broni mu się dostępu do akt lokali, które były jego własnością (np. Modrzewiowa 3 m.12)

 

Akcja ma charakter masowy. Opróżnia się kamienice przy Noakowskiego 12,16 Polnej 49, Mokotowskiej, Poznańskiej, Jagiellońskiej, Okrzei, Targowej, Dobrej 7,11.

 

Bezduszni urzędnicy uwłaszczający samych siebie społecznym mieniem, traktują Warszawę jak swój folwark, lud Warszawy jak niewolników.

 

Łamią oni elementarne normy cywilizowanego świata. W poczuciu zupełnej bezkarności, działają przeciw zdrowiu i życiu obywateli, w czym naruszają Konstytucję RP, międzynarodowe akty prawne broniące praw człowieka i winni być sądzeni z art. 148 kodeksu karnego. Czują się bezpieczni i bezkarni, bo wobec wolnego świata przyjmują pozę obrońców demokracji.

 

Broniliśmy Polski i jej ludu i mamy obowiązek nadal go bronić. Zgłaszamy sprzeciw wobec polityki wywłaszczenia, eksterminacji i polityki zagłady.

 

- Żądamy przygotowania i wprowadzenia w życie ustawy uwłaszczającej mieszkańców Warszawy i Polski.

 

- Zaprzestania eksmisji

 

- Uznania prawa do dachu nad głową, ciepła, zaspokojenia elementarnych potrzeb życiowych za podstawowe prawo człowieka.

 

- Żądamy wycofania dekretu Bieruta z obiegu prawnego.

 

- Żądamy przeprowadzenia dochodzenia w sprawie handlu kamienicami, skupywania roszczeń, oddawania kamienic z lokatorami, co uruchamia proceder NIEWOLNICTWA. Pomijanie prawa lokatorów do pierwokupu [sprawa Noakowskiego 12, 16 i Dobra 11]. Żądamy przeprowadzenia dochodzenia w sprawie oddawania kamienic z lokatorami zagranicznym (Feniks i Prometeusz).

 

- Dostosowania czynszów do możliwości płatniczych obywateli;

 

- Umieszczenia zasady poszanowania niezbywalnej godności człowieka, w

centrum wszystkich podejmowanych decyzji.

 

=======================

[Ci weterani NIE SĄ ZAPRASZANI przez p.rezydenta na uroczystości rocznicowe. Dowód: We wrześniu pod patronatem prez. Komorowskiego Garnizon Warszawski zorganizował „Święto Kawalerii’ , na które nie zaproszono inicjatorów powstania szwadronu kawalerii przy Prezydencie ani żadnego z żyjących, prawdziwych, przedwojennych kawalerzystów. Boi się ich? MD]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.