Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 30 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zdrowie a Szczepienia arrow Zabójcze szczepionki - promowane przez FIRMY
Friday 10 April 2020 01:20:29.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Zabójcze szczepionki - promowane przez FIRMY Drukuj Email
Wpisał: Prof. Dorota Majewska   
23.11.2011.

Zabójcze szczepionki - promowane przez FIRMY

 

Azja: niektóre szczepionki przeciw polio zabijają i okaleczają niemowlęta

Prof. Dorota Majewska

 

Rządy kilku krajów azjatyckich wykazały, ze szczepionki przeciw polio produkowane przez GAVI (międzynarodową firmę sponsorowaną przez Billa Gatesa) zabijają i okaleczają niemowlęta.  Kraje azjatyckie wycofują te szczepionki.  Wcześniej Bośnia i Hercegowina oskarżyła GAVI o zabicie szczepionkami wielu niemowląt w ich krajach.  Powinno sie sprawdzić, czy w Polsce nie stosuje się szczepionek GAVI.

http://therefusers.com/refusers-newsroom/government-inquiry-has-found-that-polio-vaccines-for-infants-funded-by-gates%e2%80%99-gavi-are-causing-deaths-and-disabilities-express-tribune/

Firma Merck, przyznała się do kryminalnej działalności i do spowodowania ponad 100 tysięcy zawałów serca i zabicia kilkudziesięciu tysięcy Amerykanów lekiem przeciwzapalnym vioxx.  Wczesne badania firmy wykazywały, że lek ten wywołuje zawały serca i zabija ludzi, mimo to z premedytacją został on wprowadzony na rynek.  Merck musi zapłacić ok. 1 miliarda $ odszkodowań ofiarom vioxxu i ich rodzinom.

http://therefusers.com/category/refusers-newsroom/

Żeby nadrobić straty,  Merck  przekupuje polityków i lekarzy,  żeby wymuszali szczepienie dzieci zabójczą szczepionką Gardasil (Silgard), która zawiera  wirusowe rakotwórcze DNA.  Szczepionka ta powoduje bezpłodność i zabiła już prawdopodobnie  od 1000 do 10 000 dziewcząt w USA (zgłoszono 104 zgony) i spowodowała ponad 2 miliony niepożądanych reakcji poszczepiennych. W USA już zaobserwowano niepokojący spadek rozrodczości wśród młodych kobiet, prawdopodobnie spowodowany przez Gardasil.   Teraz Merck "załatwił sobie", że będzie się zmuszać do szczepienia tą szczepionką także chłopców.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.