Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 66 go¶ci
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zdrowie a Szczepienia arrow Gardasil -rzekoma szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy
Friday 18 September 2020 18:44:47.30.
migawki
 

Szambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem?? Nie mogę znaleĽć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??

 
W Y S Z U K I W A R K A
Gardasil -rzekoma szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy Drukuj Email
Wpisał: dr Jerzy Ja¶kowski   
28.11.2011.

Gardasil -rzekoma szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy

 

[Celem szczepień jest depopulacja -Bill Gates prawda2.info/viewtopic.php?t=10975 ]

 

...Po czwarte; spadek zainteresowania szczepionk± wzmógł marketing i ostatnio chc± szczepić także chłopców, chociaż nikt do tej pory nie znalazł raka szyjki macicy u chłopców.

 

dr Jerzy Jakowski

 

16 listopada 2011r., w teoretycznie najbardziej opiniotwórczej gazecie - GW,  ukazało sie sprostowanie artykułu na temat  testowania szczepionek na ubogich dzieciach w Indiach.

Sprostowanie napisał nie byle kto bo, sam kierownik działu naukowego GW dr biologii Sławomir Zagórski. To nie tylko podnosi rangę sprostowania ale i rzetelno¶ć przedstawionego materiału.

http://www.agora.pl/agora_pl/1,66409,1005943.html

pl.wikipedia.org/wiki/Sławomir_Zagórski

http://www.wykop.pl/ramka/875615/pan-redaktor-slawomir-zagorski-z-gw-i-gmo/

 

Odczekałem sporo czasu, ponieważ mylałem, że Ministerstwo Zdrowia, PZH czy sekta wakcynologów tj Towarzystwo medyczne sprostuj± to sformułowanie.  Nic takiego nie nast±piło.

 

Otóż jedno z najważniejszych zdań brzmi.: cyt: Po pierwsze Gardasił nie jest lekiem tylko szczepionk±.

 

I tutaj mamy problem jak najbardziej z pogranicza kodeksu karnego. Ponieważ jeżeli Gardasil nie jest lekiem to na jakiej podstawie prawnej zajmuje się nim Ministerstwo Zdrowia? Mało tego jeszcze w dodatku na zasadzie dekretów, wbrew konstytucji zmusza ludzi to płacenia za to? Co na to organa Sprawiedliwoci?

 

 Z góry ucinam wszelkie spekulacje  i tłumaczenie, że szczepienia obowi±zkowe pokrywane s± z Narodowego Funduszu a nie opłacane prywatnie. Takie twierdzenie  jest co najmniej niepoważne i jest pozostałoci± minionej epoki. Przecież  Narodowy Fundusz nie jest jakim dochodowym przedsiębiorstwem prywatnym, ale rozdziela tylko nasze  [przymusowe] składkowe pieni±dze. Fundusz ten nie raz tłumaczył sie, że nie może pokryć leczenia tego czy innego chorego dziecka z braku pieniędzy. Jakże wiec może przelewać  je bezmylnie do prywatnych korporacji na procedury nie będ±ce leczeniem?

 

Podobnie na jakiej podstawie Generalny Inspektor Sanitarny - jak wiadomo organ kontrolny- wydaje dekrety dotycz±ce iloci i jakoci sczepień nie maj±cych zwi±zku z leczeniem?

http://www.bibliotekakp.pl/news.aid,1413,Obowiazkowe_szczepienia_ochronne___nowe_przepisy_wykonawcze.html

Na jakiej podstawie, podległe temu Urzędowi placówki zajmuj± sie handlem szczepionkami stosuj±c np. 30 % upusty w tzw. żółtym miesi±cu na zakup  szczepionki?

 

Jeżeli takie łamanie prawa jest  nagminne to co robi± instytucje powołane do ochrony obywateli przed takim lobbingiem. Przecież, przynajmniej teoretycznie, pomimo brak lustracji, pracownicy wymiaru sprawiedliwoci także mog± mieć dzieci. Te wszystkie powikłania  mog± statystycznie z równym prawdopodobieństwem występować i u nich.

Jak do tej pory żadna korporacja prawnicza nie próbuje z tym ewidentnym łamaniem prawa walczyć.

 

Kolejne zdanie i kolejne mylenie faktów; pan   dr. S.Zadrożny pisze, cyt: wirus HPV nie jest podejrzany o wywołanie raka szyjki macicy, on go naprawdę wywołuje. “

Jest to bardzo odkrywcze twierdzenie,  ponieważ do chwili obecnej w medycynie nie zostało udowodnione.

 Znamy co najmniej 100 szczepów wirusa  popularnie zwanego HPV ale szczepionka Gardasił zawiera tylko dwa z poród nich.

Pisano o tym od dawna. Szczepionka Gardasil  zadebiutowała  przed 4 laty jako hit firmy Merck.  Już po 9 miesi±cach dała 1.1 miliarda dolarów zysku. Niestety potem zaczęły się schody, sprzedaż spadała z miesi±ca na miesi±c i  wynosi już tylko ok 200 milionów dolarów.  Dlatego między innymi s± takie naciski na kraje trzeciego wiata, gdzie jest centralny system nakazów i zakazów do zmian ustaw wł±cznie,  w celu wymuszenia okrelonego postępowania.

Do chwili obecnej zanotowano już 21 415 zdarzeń nie poż±danych z tego 65 zgonów!

Z tej liczby aż 35 % wyst±piło u dziewczynek  w wieku 12-17 lat ,czyli tych , którym się najczę¶ciej podaje. Kolejne 44% powikłań wyst±piło u kobiet  w wieku 18-44 lat.

 

Kilka wyjanień odnonie wirusa HPV.

 

Po pierwsze : w  normalnych warunkach wirus ten ginie w narz±dach rodnych samoistnie w okresie ok. 2 lat.

 

Po drugie; w szczepionce s± tylko dwa z poród ponad 100 typów. Musi więc powstać wyj±tkowo niekorzystna sytuacja, że wirus nie znika sam i w dodatku akurat trafi się ten ze szczepionki. Tylko 30 z poród nich wywołuje zakażenia  układu moczowo-płciowego. Pozostale 70% jest  relatywnie nieszkodliwa i zakażenie przebega bezobjawowo ustępuj±c samoistnie.

Jakie więc znalazł p. dr S.Zadrożny metody oceniania, który to typ wirusa powoduje raka w konkretnym przypadku pozostanie tylko jego tajemnic±.

http://www.hpv.pl/articles/6059

 

Po trzecie; szczepionka nie działa o ile już nast±piło zakażenie. Dlatego firma chce szczepić jak najmłodsze dzieci.

 

Po czwarte; spadek zainteresowania szczepionk± wzmógł marketing i ostatnio chc± szczepić także chłopców, chociaż nikt do tej pory nie znalazł raka szyjki macicy u chłopców. sporothrix.wordpress.com/.../szczepionka-przeciw-hpv-nie-bedzie-.

 

Po pi±te, jak podaj± to podręczniki ginekologii, jedynym udowodnionym czynnikiem powstania raka jest częsta zmiana partnerów czyli prostytucja oraz częste używanie rodków antykoncepcyjnych lansowanych przez m.inn p. marszałek Nowick±

 

Po szóste; dopiero za jakie 20-30 lat możemy sie dowiedzieć czy te szczepionki będ± działały, tzn. czy liczba raków się zmniejszy. Już dzisiaj wiadomo, że w Polsce będzie to niemożliwe, ponieważ szczepienia przeprowadzaj± samorz±dy, generalnie nie przygotowane do prowadzenia  tego rodzaju statystyki, Innymi więc słowy należy poważnie brać pod uwagę szeptan± propagandę, że 30 % sum przeznaczonych na  rzekome szczepienia idzie do kieszeni lobbystów.

Nie wiem na jakiej podstawie Ministerstwo Zdrowia, Główny Inspektor Sanitarny zakładaj±, że polskie dziewczynki będ± musiały być wszystkie prostytutkami?

 

Zaniepokojenie też normalnych rodziców powinno budzić dziwne zainteresowanie szczepieniami  Gatesa i jego findację.Bill & Melinda Gates Foundation

 Człowiek ten otwarcie mówi o koniecznoci zwalczania przeludnienia za pomoc± szczepionek. Wydał na to w ostatnim roku podobno 10 miliardów dolarów.

A kto zaręczy, że do tej szczepionki nie dodano kilku jednostek przeciwciał przeciwko ludzkiej gonadotropinie.?

www.youtube.com/watch?v=Mm6RQqbKUN0

zdrowie.dziennik.pl/.../336250,bill-gates-apeluje-tanie-szczepionki-w...

www.ted.com/talks/bill_gates_unplugged.html

http://www.polskatimes.pl/polecamy/364861,jak-bill-gates-chce-pomoc-swiatu,id,t.html

davidicke.pl/.../bill-gates-celem-szczepionek-jest-depopulacja-t1797-...

waldek1984.info/.../bill-gates-celem-szczepionek-jest-depopulacja/

prawda2.info/viewtopic.php?t=10975

 

cdn.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.