Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 24 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow SMOLEŃSK po 10.IV.11 arrow TU-154M nie zderzył się z brzozą
Thursday 02 April 2020 06:15:58.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
TU-154M nie zderzył się z brzozą Drukuj Email
Wpisał: Nowaczyk i Binienda   
28.11.2011.

TU-154M nie zderzył się z brzozą w Smoleńsku

 

http://www.youtube.com/watch?v=7Kf4t6XoCIo&feature=player_embedded

 

Wizualizacja zaprezentowana 25 listopada w Sejmie podczas wideo-konferencji zorganizowanej przez Zespół Parlamentarny Antoniego Macierewicza.

- Wiemy już nie tylko, co się nie wydarzyło z pewnością, a więc wiemy już, że z pewnością ta brzoza skrzydła nie ułamała, ale znamy już pierwsze sekundy katastrofy. Wiemy, że rozpoczęła się mniej więcej 69 m za brzozą na wysokości 26 metrów, gdy doszło do dwóch wstrząsów. Wprawdzie przyczyny tych wstrząsów jeszcze nie znamy, ale one zapoczątkowały dalsze dramatyczne wydarzenia - mówił Macierewicz.

Prezentują: prof. Kazimierz Nowaczyk i prof. Wiesław Binienda.

[bardzo ciekawe. MD]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.