Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 125 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow SMOLEŃSK po 10.IV.11 arrow "TAK LĄDUJĄ DEBEŚCIAKI" - wiadomo kto rozpowszechniał tę plotkę
Wednesday 02 December 2020 16:08:08.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
"TAK LĄDUJĄ DEBEŚCIAKI" - wiadomo kto rozpowszechniał tę plotkę Drukuj Email
Wpisał: protagoras   
01.12.2011.

"TAK LĄDUJĄ DEBEŚCIAKI" - wiadomo kto rozpowszechniał tę plotkę *)

http://www.niepoprawni.pl/blog/1799/tak-laduja-debesciaki-wiadomo-kto-rozpowszechnial-te-plotke

Prof. Paweł Artymowicz (astrofizyk z zawodu!) próbuje teraz, dla odmiany, dyskredytować prace zespołu prof. W. Biniendy.

Szkalującą plotkę *)  "TAK LĄDUJĄ DEBEŚCIAKI" rozpowszechniał na forum Gazety Wyborczej astrofizyk, prof. Paweł Artymowicz. Prof. Artymowicz (bloger You-Know-Who) przyznał się do puszczania jej w obieg już we wrześniu podczas rozmowy z blogerem Sceptyczny Wierzyciel.

*) To oszczerstwo, nie plotka. MD

Cytaty:
*********************************************************

Czy to nie Pan, przypadkiem, na forum GW, rozpowszechniał kilka miesięcy temu plotki, co to Panu znajomi (świetnie poinformowani) powiedzieli, co, rzekomo, ci nieszczęśni piloci mieli mówić?
...
Czy może powiedzieli Panu - "Tak lądują debeściaki"? ...
SCEPTYCZNY WIERZYCIEL 107 4457 | 14.09.2011 22:27
link
*********************************************************

tak, to ja. ...dla tych, co nie wiedza o co chodzi, pewien doskonały. wieloletni pilot LOT powiedzial mi o 'debesciakach' w zapisie dźwięku ze smoleńska (nie precyzując czy to byl dzwiek w #101 czy w jaku-42).
spytalem "slyszales te tasme?". potwierdzil. byc moze nie wszystkie zapisy dzwiekowe sa upublicznione ...
YOU-KNOW-WHO 14 220 | 14.09.2011 23:09.
link

**********************************************************

Wczorajsza wypowiedź prof. Artymowicza na ten temat znajduje się na blogu europosła Janusza Wojciechowskiego w Salonie24.

http://januszwojciechowski.salon24.pl/368696,nie-drwijcie-z-macierewicza-pokazcie-ekspertyzy#comment_5368540

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.