Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow demografia a rzeź niewiniątek arrow Węgrzy: "Pokój w łonach matek"
Friday 30 October 2020 05:29:15.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Węgrzy: "Pokój w łonach matek" Drukuj Email
Wpisał: Agnieszka Gracz   
29.12.2011.

Węgrzy na Europejskim Marszu dla Życia

"Pokój w łonach matek"

http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20111229&typ=wi&id=wi07.txt

Budapeszt po raz pierwszy w swej historii był miejscem Europejskiego Marszu dla Życia. Sprzeciw wobec zabijania dzieci poczętych wyraziło wczoraj około półtora tysiąca osób. Do stolicy Węgier przyjechali przedstawiciele państw Europy, w tym liczna grupa z Polski.

Hasło marszu zorganizowanego przez obrońców życia na Węgrzech we wspomnienie Świętych Młodzianków brzmiało: "Pokój w łonach matek". Europejski Marsz dla Życia, który przeszedł ulicami Budapesztu, był inicjatywą dr. Imre Taglasyego z Human Life International z Węgier. Z Polski przybyła grupa stu osób, m.in. ze Szczecina, Nowogardu, Choszczna. Wyjazd zorganizowały: Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia, Human Life International Polska, a także Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" w Szczecinie. Ksiądz Tomasz Kancelarczyk, organizator wyjazdu, zaznaczył, że naszemu kontynentowi potrzeba nowej energii. - Europa potrzebuje tej energii, zaangażowania w obronę dzieci poczętych, a wiele państw z nadzieją patrzy w stronę Polski, która może być iskrą rozwoju ruchów pro-life - podkreślił kapłan. Obrońcy życia zebrali się o godz. 14-tej na placu 15 Marca. Marsz rozpoczął się Mszą Świętą. Po przywitaniu uczestnicy manifestacji przeszli pod pomnik św. Stefana, pierwszego króla Węgier, a później przed pałac prezydencki. W dłoniach trzymali róże symbolizujące dzieci, które straciły życie w wyniku aborcji.

Węgierscy obrońcy życia zwracają uwagę, że na skutek aborcji tylko w ich kraju życie straciło ponad 6 milionów dzieci. Rząd Węgier podejmuje trudne wyzwanie przywracania fundamentalnych wartości i praw człowieka, konsekwentnie staje w obronie godności i życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. Wyraz tej troski Węgrzy dali w nowej konstytucji, która za kilka dni wejdzie w życie. Ustawa zasadnicza jasno określa stanowisko prawa wobec życia człowieka, przypominając, że "godność ludzka jest nienaruszalna. Każdy człowiek ma prawo do życia i do ludzkiej godności, a ochrona życia płodu obowiązuje od momentu poczęcia".

Agnieszka Gracz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.