Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Free Your Mind arrow Informacja o książce o ŚLEDZTWACH SMOLEŃSKICH
Sunday 27 September 2020 01:45:37.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Informacja o książce o ŚLEDZTWACH SMOLEŃSKICH Drukuj Email
Wpisał: Free Your Mind   
31.12.2011.

Informacja o książce o ŚLEDZTWACH SMOLEŃSKICH

 Free your mind   30.12.2011 http://freeyourmind.salon24.pl

Choćbym pękł, nie wyrobię się do jutra z zakończeniem książki :) Doszło mailowo od różnych osób sporo nowych materiałów (wielkie dzięki), które muszę spokojnie przeanalizować, poza tym trafiłem na jeden zupełnie nowy trop (nie ma jak powrót do najwcześniejszych materiałów, tj. jeszcze zanim narracja moskiewska się "ustabilizowała"), który, jak teraz o nim myślę, po dwóch dniach „burzy mózgu” wydaje się „zupełnie oczywisty” i sam się dziwię, że wcześniej go nie udało się nam (blogerom, komentatorom etc.) odkryć.

 

Tak więc pewnie zasmucę te osoby, które niecierpliwie czekają na moją książkę, ale zwyczajnie nie dam rady. Jest o wiele więcej pracy, niż się spodziewałem, a jednocześnie nie chciałbym „kończyć na siłę”, gdy wciąż sporo rzeczy się przydaje – no i nie chciałbym, by pojawiły się jakieś błędy, jakich pełno w innych książkach „smoleńskich”.

 

Co już mogę powiedzieć o książce, to na pewno będzie bardzo obszerna (puchnie w oczach) - kilkaset stron, mnóstwo przypisów i sporo ilustracji, więc może w ten sposób „udobrucham” tych PT Czytelników, którzy niecierpliwie bębnią palcami po blacie stołu :) Będzie bardzo dużo czytania :), zapewniam. Przez to jednak, że książka jest tak gruba, to sam proces jej technicznego układania (nie mówiąc o stylistycznym cyzelowaniu) już jest czaso- i pracochłonny, a staram się jednocześnie, by pokazywać (krytycznie, rzecz jasna) kilka śledztw naraz – zarówno to związane z hipotezą dwóch miejsc, jak i to Zespołowe, jak i pseudośledztwo oficjalne.

 

Mogę też już teraz uchylić rąbka tajemnicy, że chyba udało mi się rozwiązać zagadkę „burzy czasów” i „rozregulowanych zupełnie” zegarków 10 Kwietnia, ale nie będę pisał teraz, jak to się udało :), bo to długi, szczegółowy wywód wokół zeznań świadków oraz materiałów wideo, typu 1'24'' oraz filmiki S. Wiśniewskiego. To m.in jest ten nowy trop, a raczej element układanki pozwalający wiele „osobliwości” powiązać jedną nicią. Czekam też jeszcze na potwierdzenie jednej ważnej relacji (nie zdradzam, jakiej). Mam nadzieję, że wiele rzeczy po lekturze stanie się dużo jaśniejszych i łatwiejszych do uporządkowania – także dla tych osób, które nie są w stanie „intelektualnie przyjąć” hipotezy dwóch miejsc, ale są gotowe choćby na pewne przewartościowania w swoim badawczym podejściu.

 

Pozostaje mi więc wszystkim PT Czytelnikom życzyć szampańskiej zabawy w sylwestrową noc i przełomowego, także dla smoleńskiego śledztwa, 2012 roku. Szczęśliwego, Błogosławionego Nowego Roku :)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.