Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 36 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow ZDROWIE 12 (ze szpadlem w tle) arrow Autyzm a szczepienia MMR - cd
Wednesday 22 May 2019 06:41:17.27.
migawki

 

 

    Ostatnie parę wieków satanizmu, magii i zboczeń u władzy.

Regina Poloniae, Mater Gratiarum, ora pro nobis

 
W Y S Z U K I W A R K A
Autyzm a szczepienia MMR - cd Drukuj Email
Wpisał: Prof. Dorota Majewska   
11.01.2012.

Autyzm a szczepienia MMR - cd.

 

coraz więcej przypadków wczesnego autyzmu u dzieci, których matki w ciąży brały szczepionki przeciw grypowe

 

Prof. Dorota Majewska

 

Dr. Wakefield, który został ukrzyżowany przez kartele farmaceutyczne za to, że odważył się napisać pracę naukową, w której wykazał związek autyzmu ze szczepieniami MMR,  wytoczył w Teksasie (gdzie obecnie mieszka), proces pismu British Medical Journal, jego redaktorce naczelnej  Fionie Godlee i dziennikarzowi Brianowi Deer, o  zniesławienie i zniszczenie kariery.  Fiona Goodle publicznie przyznała, że British Medical Journal  jest głównie lub wyłącznie narzędziem reklam karteli farmaceutycznych i otrzymuje od nich wielkie dotacje, co znaczy, że wszystkie publikowane tam „prace naukowe” to czysta propaganda, której w żadnym wypadku nie należy ufać.  Atak BMJ na Dra Wakefielda  był zainicjowany i sponsorowany przez producentów szczepionek, którzy mają udziały w tym piśmie. Niestety, wielu lekarzy naiwnie wierzy w każde słowo, które przeczytają w takich pismach pseudonaukowych.

 

Wszyscy rodzice, których dzieci zostały okaleczone lub zabite przez szczepionki (są ich już miliony) stoją murem za Dr. Wakefieldem.  Wierzę, że mu sie uda wygrać ten proces.  Szczegóły w poniższym linku.

http://www.drwakefieldjusticefund.org/

 

Dr. Cindy Schneider z organizacji  Safe Minds  donosi, że widzi coraz więcej przypadków wczesnego autyzmu u dzieci, których matki w ciąży brały szczepionki przeciw grypowe (wmuszane im przez ginekologów).  Większość takich szczepionek zawiera rtęć i wszystkie zawierają aluminium oraz masę innych toksyn.  Szczepienia ciężarnych matek są tak samo groźne dla dzieci jak szczepienia noworodków i młodych niemowląt, bo wątroba i nerki płodów/niemowląt nie są dostatecznie dojrzałe do sprawnego usuwania i detoksyfikacji trucizn, a niedojrzała bariera krew - mózg sprawia, że wszelkie zawarte w szczepieniach trucizny przechodzą wprost do mózgu niemowlęcia,  wywołując encefalopatię poszczepienną, która staje się autyzmem.   

 

http://www.ageofautism.com/2012/01/sponsor-spotlight-safeminds-seeks-to-help-pregnant-women-avoid-toxic-mercury-exposure.html#comments

 

O zbrodniach i oszustwach koncernów farmaceutycznych.

http://www.counterpunch.org/2012/01/03/corporate-crime-in-the-pharmaceutical-industry/#038;%23038

 

Pozdrawiam

DM

 

Zmieniony ( 11.01.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.