Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 5 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow Mądra Jola 12 arrow Złomiarze zatrzymali pracę elektrowni atomowej
Sunday 23 September 2018 06:17:45.26.
migawki
Na wątpliwości ludzi; „Czy tyle miliardów w ogóle było, by je zrabować??” Nie rabuje się banknotów, lecz papiery dłużne, zobowiązania itp. Za to zyskuje się udziały w bankach, w wielkich mediach, fabryki – też te do „wrogiego przejęcia”. Dalej - „piniądz robi piniądz”, ale nie bogacą się najlepsi, najaktywniejsi, lecz udziałowcy brutalnych tajnych związków. Skutki - przez utratę nadziei - też demograficzne [wsp. dzietności zamiast trzy, jest 1.29 - 1.34 – czyli zagłada narodu].

 
W Y S Z U K I W A R K A
Złomiarze zatrzymali pracę elektrowni atomowej Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
01.02.2012.

Złomiarze zatrzymali pracę elektrowni atomowej

2012-02-01 

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/377527,zlodzieje-metalu-unieruchomili-elektrownie-atomowa.html

Ukraińscy milicjanci zatrzymali złodziei metalu, którzy unieruchomili jeden z bloków elektrowni atomowej w Zaporożu, na wschodzie kraju. Mężczyźni odpiłowali fragment słupa.

W wyniku awarii, a także w następstwie silnych mrozów Ukraina cierpi na niedostatek prądu i dlatego wstrzymała eksport energii elektrycznej na Białoruś i do Mołdawii. Niedobór energii władze w Kijowie chcą pokryć importem z Rosji - pisze w środę gazeta "Kommiersant-Ukraina".

"Przestępcy zostali już zatrzymani. Są to trzej mężczyźni, mieszkańcy obwodu zaporoskiego, którzy zajmowali się kradzieżą metalu" - mówił wicepremier Andrij Klujew podczas posiedzenia rządu.

Według wicepremiera, unieruchomiony 1000-megawatowy blok zaporoskiej elektrowni atomowej będzie mógł wznowić pracę dopiero w piątek.

Zmieniony ( 01.02.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.