Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 55 gości
S T A R T arrow Klimaty i napór kłamstw arrow Klimaty 12 arrow Uznani naukowcy czy zwykli oszuści?
Thursday 02 July 2020 21:23:13.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Uznani naukowcy czy zwykli oszuści? Drukuj Email
Wpisał: Rajmund Pollak   
12.02.2012.

Uznani naukowcy czy zwykli oszuści?

http://odwagacywilna.nowyekran.pl/post/52113,uznani-naukowcy-czy-zwykli-oszusci

Wszystkich doktorów, docentów, profesorów itp. , którzy wypisują dyrdymały o ociepleniu klimatu należałoby zamknąć do kryminału za fałszywe oświadczenia składane publicznie na tzw. "Sympozjach naukowych na temat efektu cieplarnianego"!

Wszystkich utytułowanych  profesorów zwyczajnych i nadzwyczajnych, docentów, doktorów, adiunktów, promotorów i rektorów, którzy wypisali morze atramentu i zniszczyli setki kilometrów kwadratowych lasów na papier, który zawiera dyrdymały o ociepleniu klimatu,  należałoby zamknąć natychmiast do kryminału za fałszywe oświadczenia składane zarówno na piśmie jak i ustnie na salach wykładowych oraz publicznie na sympozjach naukowych!

Polityków, którzy zgodzili się na dodatkowy podatek z powodu rzekomego ocieplenia klimatu, podpierając się wynikami badań oszustów klimatycznych i całej tej bandy ocieplo-naukowców powinno się teraz w lutym wysłać  w Beskidy w podkoszulkach i krótkich spodenkach, aby mogli empirycznie dowodzić jak im jest ciepło!

Prymitywni oszuści wyłudzają pieniądze od naiwnych metodą ” na wnuczka”, natomiast arcy-krętacze,  prowadzący katedry na słynnych na całym świecie uczelniach wyłudzają znacznie większe pieniądze naukowo sprawdzoną metodą na… „emisje CO2″!

Czyżby aż tylu durniów nie wiedziało, że każdy człowiek wydycha CO2, a jak już nie emituje z siebie dwutlenku węgla to znaczy, że nie żyje?

Czy 25 stopni poniżej zera w samym środku Europy to ma być ten naukowy dowód ocieplenia klimatu?

Czy minus trzydzieści w nocy w lutym w niektórych górskich dolinach to jest ten efekt cieplarniany?

Nie dajmy się oszukiwać ani prymitywom stosującym metodę …”na wnuczka” ani utytułowanym oszustom, stosującym metodę…” na emisję CO2″ !

Lubię zimę, śnieg , a mróz jest bardzo zdrowy bo niszczy wiele zarazków, jednak nie lubię być oszukiwany przez łajdaków, którzy siedzą sobie w luksusowych gabinetach i twierdzą, że jest im coraz cieplej, a Polacy mają płacić nowy podatek od emisji CO2 bo rzekomo powodują …”efekt cieplarniany”!

Rajmund Pollak

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.