Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 142 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow DEMOGRAFIA 12 arrow Potajemna antykoncepcja dla trzynastolatek - GB
Thursday 22 April 2021 15:22:47.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Potajemna antykoncepcja dla trzynastolatek - GB Drukuj Email
Wpisał: Marucha   
14.02.2012.

Potajemna antykoncepcja dla trzynastolatek

Marucha 2012-02-14 http://marucha.wordpress.com

Nowa metoda brytyjskiego rządu na walkę z ciążami wśród uczennic. Trzynastoletnim uczennicom dziewięciu szkół w Southampton wszczepiono podskórne implanty hormonalne – donosi “The Daily Telegraph”. Zrobiono to bez wiedzy i zgody rodziców!

Prasę poinformowali zbulwersowani rodzice. Lekarze, bez ich wiedzy, zaszyli w ramionach ich córek trzycentymetrowe pręciki – implanty antykoncepcyjne. Zdaniem lekarzy jest to antykoncepcja wystarczająca na kilka lat.

Rodzice domagali się wyjaśnień, więc dyrekcje szkół potwierdziły, że implanty są formą antykoncepcji zalecaną przez władze. Jedyne co dziewczynki musiały zrobić by wszczepiono im pręciki, to wypełnić w szkole formularz dotyczący przebytych chorób.

Pilotażowy program masowej instalacji implantów ruszał w Wielkiej Brytanii 2009 roku, wówczas wszystkim rodzicom uczestniczących w nim dzieci władze listownie wysłały informacje. Informowanie kolejnych roczników pozostawiono dyrekcji szkół – przypomina “The Daily Telegraph”. Dyrekcja obowiązek zaniedbała. Ministerstwo zdrowia broni programu twierdząc, że dzięki implantom liczba ciąż u nastolatek z Southampton zmniejszyła się o jedną piątą.

Źródło: „The Daily Telegraph”  http://www.piotrskarga.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.