Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 155 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow DEMOGRAFIA 12 arrow Brazylia: minister ds. kobiet zabiła dwoje swoich dzieci
Thursday 22 April 2021 16:53:14.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Brazylia: minister ds. kobiet zabiła dwoje swoich dzieci Drukuj Email
Wpisał: bibula   
17.02.2012.

Brazylia: minister ds. kobiet zabiła dwoje swoich dzieci

 

2012-02-16 http://www.bibula.com/?p=51998

 

Brazylijska prezydent Dilma Rousseff po raz kolejny wywołała falę społecznego oburzenia. Najpierw, akceptując skandaliczny program nauczania seksualnego w szkołach, którego realizację musiała wstrzymać wskutek protestów rodziców (przyznała później, że zawierał on elementy niemoralne), a teraz mianując nową minister ds. kobiet, Eleonorę Menicucci.

W 1970 r. Menicucci została aresztowana za działalność terrorystyczną. To skrajnie rozwiązła osoba, dokonała dwóch aborcji i była szkolona w Kolumbii, jak przeprowadzać tego typu „zabiegi.”  Jeszcze w tym tygodniu Menicucci ma przemawiać w siedzibie ONZ, na temat walki z przepisami broniącymi życia dzieci poczętych w Brazylii.

Eleonora Menicucci w wywiadzie udzielonym w 2004 r. nie ukrywała faktu, że była szkolona po to, by osobiście przeprowadzać aborcje. Mówiąc o swojej przeszłości przyznała, że „była członkinią organizacji feministycznej, zajmującej się sprawami seksualności i zdrowia reprodukcyjnego, w 1995 r. przeszła w Kolumbii kurs dokonywania aborcji “.

Zapytana o to, gdzie dokładanie było prowadzone szkolenie i jak ono wyglądało  odpowiedziała: „było to w kolumbijskich klinikach aborcyjnych. Uczyłyśmy się wykonywać aborcje”. Wyjaśniła, że szkolenie zorganizowano po to, aby wyręczyć lekarzy w  przeprowadzaniu tego typu „zabiegów”.

W trakcie wywiadu, Menicucci przyznała, że „zabieg” polegał na odessaniu dziecka za pomocą ssaka próżniowego. Mówiła, że w tym czasie zabijanie dzieci poczętych było całkowicie zakazane. Menicucci przyznała także, że dokonała jednej z dwóch swoich aborcji w Brazylii,  gdy procedura ta była nielegalna.

Wywiad, który został przeprowadzony w 2004 roku, a do którego dotarł znany felietonista Reinaldo Azevedo w archiwach Federalnego Uniwersytetu w Santa Catarina, ujawnia światopogląd nowej minister.

Menicucci zabiła jedno ze swoich nienarodzonych dzieci w latach 70., gdy zaangażowała się w walkę z rządem. Organizacja komunistyczna do której należała uznała, że posiadanie dziecka jest niezgodne z jej działalnością jako członkini.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS.

Za: PiotrSkarga.pl (2012-02-16)

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.