Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 28 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow o WSI i PO WSI arrow na pogrzeb płk. Tobiasza czarna KIA Sportage - prosto z Moskwy
Thursday 24 October 2019 06:23:23.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
na pogrzeb płk. Tobiasza czarna KIA Sportage - prosto z Moskwy Drukuj Email
Wpisał: Niezależna.pl   
18.02.2012.

na pogrzeb płk. Tobiasza czarna KIA Sportage - prosto z Moskwy

Rosyjskie służby na pogrzebie płk. Tobiasza

...swoimi zeznaniami płk. Tobiasz mógł pogrążyć prezydenta Komorowskiego. Płk Tobiasz zmarł podczas imprezy integracyjnej...

 

Reporter „Gazety Polskiej Codziennie” przed pogrzebem płk. Tobiasza sfotografował samochód z tablicami rosyjskiego korpusu dyplomatycznego, który przybył na uroczystości pogrzebowe.

Na pogrzebie płk. Leszka Tobiasza pojawiło się wielu żołnierzy WSI, a także... rosyjscy „dyplomaci”. Reporter „Codziennej” sfotografował samochód, którym na uroczystości pogrzebowe przybyli Rosjanie.

Z ustaleń reportera „Codziennej” wynika, że czarna KIA Sportage z przyciemnianymi szybami z oznaczeniem rosyjskiego korpusu dyplomatycznego przyjechała prosto z Moskwy.

W sprawie śmierci funkcjonariusza Wojskowych Służb Informacyjnych płk. Leszka Tobiasza prokuratura prowadzi śledztwo. Z ustaleń „Gazety Polskiej Codziennie” wynika, że swoimi zeznaniami płk. Tobiasz mógł pogrążyć prezydenta Komorowskiego.

Płk Tobiasz zmarł podczas imprezy integracyjnej
w Zwoleniu w nocy z 10 na 11 lutego.

- Płk Leszek Tobiasz był w Zwoleniu na imprezie integracyjnej pracowników Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendy OHP. Kilkadziesiąt osób przyjechało autokarem rano. Po obiedzie uczestnicy imprezy pojechali do Kazimierza na wycieczkę. Wieczorem, po powrocie, rozpoczęła się zabawa karnawałowa, która trwała do późnej nocy. Według relacji świadków ok. 23.40 płk Leszek Tobiasz podczas tańca z partnerką nagle upadł, uderzył głową o parkiet i stracił przytomność.
– Na miejsce zostali wezwani lekarz i policja. Mimo podjętej reanimacji nie udało się go uratować –
czytamy w „Gazecie Polskiej Codziennie”.

Pierwszy o śmierci płk. Leszka Tobiasza poinformował portal Niezależna.pl.

Więcej na temat tajemniczej śmierci płk. Leszka Tobiasza w dzisiejszym numerze „Gazety Polskiej Codziennie”

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.