Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 107 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow ZDROWIE 12 (ze szpadlem w tle) arrow Zachowałem się jak gówniarz, to się nie powtórzy
Tuesday 26 January 2021 21:55:36.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz: "mówimy o pewnym zbiegu czasowym zgonu i szczepienia".

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

                                                               Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Zachowałem się jak gówniarz, to się nie powtórzy Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
25.02.2012.

Zachowałem się jak gówniarz, to się nie powtórzy

 

Dwukrotnie w ostatnich miesiącach umieściłem na kilku portalach (NE, Niepopki, u siebie) wiadomości, że „po cichu” władze „dają” po 100 zł miesięcznie rodzinom t .zw. niepełnosprawnych (to też nowomowa..), czyli kalek. Poinformowali nas o tym prawnicy, którzy wyszperali w monitorach - a było to dość „tajne”.

Złożyliśmy odpowiednie papióry „w terminie zawitym” – i czekamy. Żadnej odpowiedzi. Pytam w gminie - po zastanowieniu i „konsultacjach” mówią, że nam się nie należy, bo... opiekunka osoby niesprawnej jest emerytką. Aha, to tylko dla pracujących? Pytam. No nie, wie pan.. Dalej bełkotek. Dlaczego nie zawiadomiliście, jak można ten status osiągnąć?

 

Dopiero wczoraj, po 4-ch miesiącach, dostałem długą odpowiedź „z up. PREZYDENTA M. ST. WARSZAWY”, ODMOWĘ - z której nic nie zrozumiałem. A już przez te lata nauczyłem się czytać pisma biurokratyczne...

Konsylium prawników wyczytało, wyłowiło z zapisanej drobnym druczkiem stronicy, że „posiadanie zasiłku pielęgnacyjnego nie powoduje powstania kwalifikacji”... Bo te pieniądze (ochłapy) są tylko dla pobierających świadczenia pielęgnacyjne.

 

Rozróżniacie?

 

Uparłem się by zrozumieć. Chyba jest tak, że ostatnie to są osoby, które nie mają żądnych dochodów ani zasiłków (??) - tylko kalekie dziecko, czy dzieci. Czy są takie w Polsce? Może... Ale prawicy zajmujący się zawodowo podobnymi sprawami dawali odpowiedzi wymijające. (Nie cytuję dowcipu, bo mało przyzwoity- ale dobry).

Dlatego - już NIGDY nie nabiorę się na „korzystne przepisy”. Ch... z nimi. I przepraszam ludzi, których zachęciłem do tych akcji. Były dwie.

 

Zachowałem się jak gówniarz, to się nie powtórzy.

Zmieniony ( 27.02.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.