Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 32 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow ZDROWIE 12 (ze szpadlem w tle) arrow Anioł śmierci w lekarskim kitlu, czyli miłe Złego pozory
Thursday 06 August 2020 00:35:30.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Anioł śmierci w lekarskim kitlu, czyli miłe Złego pozory Drukuj Email
Wpisał: Jarosław Kozikowski   
28.02.2012.

Anioł śmierci w lekarskim kitlu, czyli miłe Złego pozory

Jarosław Kozikowski 2012-02-10 http://www.piotrskarga.pl/ps,9379,4,0,1,I,informacje.html

 


Poczciwy uśmiech ordynatora sprawia iż odnosi się wrażenie, że ten człowiek to chodzący anioł. Rzeczywiście - anioł, tyle że anioł śmierci dla wielu ludzi w wieku prenatalnym. Jak widać, diabeł posługuje się osobami, które wzbudzają zaufanie i „robią mu dobry PR”.


Diabeł ubiera się u Prady, Gucciego czy Dolce&Gabbany, chodzi w drogich garniturach i pachnie markowymi perfumami. Diabeł bywa sympatyczny, atrakcyjny, „fajny”. Za takiego chce uchodzić. Gdyby się pokazał takim jaki jest, gdyby odkrył swoje prawdziwe oblicze, nikogo by nie pociągnął, tylko przestraszył. Diabelskie kuszenie polega na ozdabianiu świństwa tym co pociągające, na przykrywaniu szamba wonnymi fiołkami. Sympatyczny, dobrze ułożony i szarmancki Nergal dopiero kiedy w demonicznym makijażu niszczy Biblię, zaczyna przypominać swego mocodawcę.
 

Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, który kilkakrotnie na łamach prasy chełpił się tym, że w jego szpitalu zabija się dzieci z zespołem Downa, zaczepiony przez dziennikarza na szpitalnym korytarzu, wygląda na człowieka bardzo miłego, takiego „co to muchy nie skrzywdzi”. Jego poczciwy uśmiech jest rozbrajający i trudno pozbyć  się wrażenia że ten człowiek to chodzący anioł. Rzeczywiście: anioł, tyle że dla wielu ludzi w wieku prenatalnym – anioł śmierci. Jak widać, diabeł posługuje się osobami, które wzbudzają zaufanie, które „robią mu dobry PR”.
 

Dziś chore dzieci się zabija a nie leczy. Współczesna medycyna daje wielkie pole do działania na rzecz ratowania życia ludzkiego od samego początku. Niestety, pokrętny ludzki umysł równolegle tworzy coraz bardziej wyrafinowane narzędzia i metody odbierania tego życia. Współczesna cywilizacja zachodnia pogrąża się w mroku.

Są jednak na szczęście wojownicy światła, służący Temu, który jest Światłością świata. To ci, którzy stoją na mrozie przed kliniką aby wyrazić swój sprzeciw przeciwko zabijaniu bezbronnych. To również każdy, kto modli się w intencji zagrożonych dzieci, ich zabójców oraz rodziców pragnących pozbawić życia własne potomstwo. Dołączysz do nich?


Jarosław Kozikowski

 Więcej o sprawie ordynatora z warszawskiego szpitala czytaj tutaj.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.