Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 24 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow ZDROWIE 12 (ze szpadlem w tle) arrow Polska to jednak bogaty kraj - Kopacz rozdała 5 mln zł na nagrody !
Wednesday 20 November 2019 05:18:10.28.
migawki
Diabeł do Rybaka z Watykanu: Teraz już tylko pachamamy, bałwany łowić będziesz"
 
W Y S Z U K I W A R K A
Polska to jednak bogaty kraj - Kopacz rozdała 5 mln zł na nagrody ! Drukuj Email
Wpisał: Piotr Zarębski   
02.03.2012.

Polska to jednak bogaty kraj - Kopacz rozdała 5 mln zł na nagrody !


Kupowała posłuszeństwo swoich ludzi ?


Piotr Zarębski


Polska to jednak bogaty kraj,  - mamy kryzys, a Kopacz rozdała milionowe nagrody. W Polsce to nic nowego, bo już w czasach PRL słyszeliśmy, że władza „zawsze się wyżywi”! A czy teraz miało nie być aby inaczej?

Ludzie Ewy Kopacz – ci, którzy zgotowali pacjentom horror z lekami, zostali za to sowicie nagrodzeni. I to z naszych pieniędzy !!!. W czasie, gdy szefową resortu była Ewa Kopacz , na nagrody dla urzędników poszło aż 5 mln zł.

Można powiedzieć, że "napracowali" się urzędnicy Ministerstwa Zdrowia wraz ze swoją szefową nad ustawą o refundacji leków. Za tak trudną i mozolną pracę musiała im przecież Ewa Kopacz sowicie zapłacić? A może kupowała ich milczenie? Co ukrywała była minister zdrowia?

Nie domyślacie się jeszcze? Przecież Minister Zdrowia musiała wiedzieć, że będą od nowego roku protesty, bo lekarze to zapowiadali. Niestety trwała kampania, a więc musiał być spokój! W tej sytuacji, co jest najlepszym plastrem na ludzkie usta? Kasa, kasa? Warto zapytać Premiera - Kto jest odpowiedzialny za bałagan z receptami? Kto poniósł konsekwencje? Z tego co wiemy, jak do tej pory jeszcze nikt. Ale za to teraz dowiadujemy się, że zamiast kar były nagrody...

Nie pozostaje nic innego jak tylko pozazdrościć takiej szefowej, która mimo braku efektów pracy nagradza. Co prawda minister Kopacz odchodząc z resortu mówiła, że wykonała nawet więcej niż planowała, ale to była tylko dobra propaganda.

Chaos z lekami, fiasko rozdziału NFZ na cztery konkurujące instytucje, nieudolny Rzecznik Praw Pacjenta, klęska planu komercjalizacji szpitali – to dokonania minister i jej podwładnych.

Warto również przypomnieć, że za swoją "ciężką" pracę „przez całą kadencję Ewa Kopacz zarobiła na czysto niemal 800 tys. zł”. W tej sytuacji nie ma się czemu dziwić, że premier awansował minister zdrowia na Marszałka Sejmu? Przecież miała dokonania. Tylko pogratulować a warto też dodać, bo w końcu to bardzo bliska i lojalna znajoma premiera!

W naszej ojczyźnie wychodzi na to, że nie ma kryzysu, bo skoro tak dobrze się płaci urzędnikom to faktycznie jesteśmy „zieloną wyspą”. A więc nie pozostaje nic innego jak tylko zaapelować do  Tuska, by przestał straszyć Polaków kryzysem!

[Ja bym dodał i przypomniał, że nie za darmo zarobiła na przydomek „Kopacz - na metr w głąb”. A kiedy się rozliczymy z sekcji zwłok ofiar Smoleńska? MD]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.