Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 60 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow rozbijanie polskości arrow dokąd wychodzicie? Bo wy wychodzicie z Polski!
Thursday 15 November 2018 15:27:37.26.
migawki

Bóg, honor, Ojczyzna. BUFETOWA przeciw.

My chcemy BOGA.      BUFETOWA przeciw.

A propagandówka „partii i rządu”, z premierem, w 56 -58 sekundzie pokazuje pierwsze Hasło – ale też bez BOGAA Orzeł ma obciętą głowę - bo w oryginale na niej jest KORONA z Krzyżem. https://twitter.com/PremierRP/status/1060426237968035840

=====================

Maski spadają [ciągle...]: Z przerażającym cynizmem - siły prowadzące „władzę”, przy użyciu TV itp., stwarzają Iluzję Rzeczywistości. Prostactwo TVKury [i tylu innych] temu nie przeszkadza. Ludzie na Iluzję patrzą -i wierzą że widzą real, a nawet sztucznie „dzielą się”. Relacje prawdziwe – już tylko w zakamarkach internetu. Ale Kłamstw jest wiele. Prawda Chrystusowa jest jedna.

=============================

16.11.18 – Gdańsk Osowa – Msza Święta i Różaniec święty za Ojczyznę

18.11.18 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
dokąd wychodzicie? Bo wy wychodzicie z Polski! Drukuj Email
Wpisał: Stefan Truszczyński   
02.03.2012.

dokąd wychodzicie? Bo wy wychodzicie z Polski!

Stefan Truszczyński http://wpolityce.pl/artykuly/24061-zastanowcie-sie-dokad-wychodzicie-bo-wy-wychodzicie-z-polski-patrze-na-ten-exodus-i-nie-moge-uwierzyc

Patrzę beznamiętnie w niemy obraz na małym ekranie. Sejm. Widzę – wszyscy wstają, więc włączam fonię. To informacja bieżąca: w czasie minuty ciszy za Żołnierzy Wyklętych posłowie SLD i ci od Palikota ostentacyjnie wychodzą z sali.

Patrzę na ten exodus i nie mogę uwierzyć. Kogo myśmy wybrali do Sejmu. Kim są ci ludzie, którzy publicznie dają wyraz pogardy wobec tysięcy pomordowanych w więzieniach UB. Kim są ludzie, którzy zakłócić chcą nawet ten drobny gest pamięci wobec ofiar powojennego terroru i wojny domowej.

Kto inicjuje takie zachowanie?

Nasz kraj się dzieli. Na naszych oczach. Czy to nieodpowiedzialność ludzi dążących do wywołania społecznego zwarcia? Czy to bezczelność populistów, którzy dla kariery z niczym się już nie liczą? Czy to głupota i bezwstydność ludzi świadomych, że teraz uchodzi bezkarnie nawet pogarda dla patriotów, że można znieważać naszych żołnierzy, którzy ginęli za wolność Polski stając w beznadziejnej walce po stronie prawdy i honoru?

Zastanówcie się: dokąd wychodzicie? Bo wy wychodzicie z Polski!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.