Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 20 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow rozbijanie polskości arrow dokąd wychodzicie? Bo wy wychodzicie z Polski!
Tuesday 20 April 2021 05:56:29.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
dokąd wychodzicie? Bo wy wychodzicie z Polski! Drukuj Email
Wpisał: Stefan Truszczyński   
02.03.2012.

dokąd wychodzicie? Bo wy wychodzicie z Polski!

Stefan Truszczyński http://wpolityce.pl/artykuly/24061-zastanowcie-sie-dokad-wychodzicie-bo-wy-wychodzicie-z-polski-patrze-na-ten-exodus-i-nie-moge-uwierzyc

Patrzę beznamiętnie w niemy obraz na małym ekranie. Sejm. Widzę – wszyscy wstają, więc włączam fonię. To informacja bieżąca: w czasie minuty ciszy za Żołnierzy Wyklętych posłowie SLD i ci od Palikota ostentacyjnie wychodzą z sali.

Patrzę na ten exodus i nie mogę uwierzyć. Kogo myśmy wybrali do Sejmu. Kim są ci ludzie, którzy publicznie dają wyraz pogardy wobec tysięcy pomordowanych w więzieniach UB. Kim są ludzie, którzy zakłócić chcą nawet ten drobny gest pamięci wobec ofiar powojennego terroru i wojny domowej.

Kto inicjuje takie zachowanie?

Nasz kraj się dzieli. Na naszych oczach. Czy to nieodpowiedzialność ludzi dążących do wywołania społecznego zwarcia? Czy to bezczelność populistów, którzy dla kariery z niczym się już nie liczą? Czy to głupota i bezwstydność ludzi świadomych, że teraz uchodzi bezkarnie nawet pogarda dla patriotów, że można znieważać naszych żołnierzy, którzy ginęli za wolność Polski stając w beznadziejnej walce po stronie prawdy i honoru?

Zastanówcie się: dokąd wychodzicie? Bo wy wychodzicie z Polski!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.