Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 83 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow o zboczeńcach 12 arrow O obronę Afryki przed pederastami - i przed Hilary Clinton
Monday 30 November 2020 09:20:36.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
O obronę Afryki przed pederastami - i przed Hilary Clinton Drukuj Email
Wpisał: PiotrSkarga.pl   
03.03.2012.

O obronę Afryki przed pederastami - i przed Hilary Clinton

Apel o obronę Afryki przed propagandą homoseksualizmu

2012-03-02 http://www.piotrskarga.pl/ps,9759,2,0,1,I,informacje.html


Przewodniczący Papieskiej Rady Cor Unum, kard. Robert Sarah uważa, że europejscy i amerykańscy biskupi muszą bardziej stanowczo przeciwstawiać się pro-homoseksualnej polityce ONZ i Zachodu względem krajów afrykańskich. W ten sposób odniósł się on do niedawnych deklaracji Ban Ki-moona, Hilary Clinton i Davida Camerona, którzy domagają się od krajów Czarnego Lądu zniesienia dyskryminacji homoseksualistów, uzależniając od tego dalszą pomoc humanitarną.

Kard. Sarah zauważył, że Afryka tej pomocy potrzebuje, w związku z czym ma związane ręce. Przeciwko narzucaniu Afrykańczykom zachodniej mentalności muszą zatem występować biskupi na Zachodzie. Tymczasem hierarcha kościelna rzadko zabiera głos. - Biskupi odezwali się jedynie w Hiszpanii, ale w krajach takich jak Niemcy, Belgia czy Francja nie upomnieli się o nas ani słowem ? zaznacza pochodzący z Gwinei szef watykańskiej dykasterii charytatywnej.

Źródło: Radio Watykańskie

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.