Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 10 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow o zboczeńcach 12 arrow O obronę Afryki przed pederastami - i przed Hilary Clinton
Wednesday 03 June 2020 02:55:39.29.
W Y S Z U K I W A R K A
O obronę Afryki przed pederastami - i przed Hilary Clinton Drukuj Email
Wpisał: PiotrSkarga.pl   
03.03.2012.

O obronę Afryki przed pederastami - i przed Hilary Clinton

Apel o obronę Afryki przed propagandą homoseksualizmu

2012-03-02 http://www.piotrskarga.pl/ps,9759,2,0,1,I,informacje.html


Przewodniczący Papieskiej Rady Cor Unum, kard. Robert Sarah uważa, że europejscy i amerykańscy biskupi muszą bardziej stanowczo przeciwstawiać się pro-homoseksualnej polityce ONZ i Zachodu względem krajów afrykańskich. W ten sposób odniósł się on do niedawnych deklaracji Ban Ki-moona, Hilary Clinton i Davida Camerona, którzy domagają się od krajów Czarnego Lądu zniesienia dyskryminacji homoseksualistów, uzależniając od tego dalszą pomoc humanitarną.

Kard. Sarah zauważył, że Afryka tej pomocy potrzebuje, w związku z czym ma związane ręce. Przeciwko narzucaniu Afrykańczykom zachodniej mentalności muszą zatem występować biskupi na Zachodzie. Tymczasem hierarcha kościelna rzadko zabiera głos. - Biskupi odezwali się jedynie w Hiszpanii, ale w krajach takich jak Niemcy, Belgia czy Francja nie upomnieli się o nas ani słowem ? zaznacza pochodzący z Gwinei szef watykańskiej dykasterii charytatywnej.

Źródło: Radio Watykańskie

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.