Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 90 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow Mądra Jola 12 arrow Konflikt (zbrojny??) GĄSKI - FRANCJA
Saturday 08 August 2020 11:09:56.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Konflikt (zbrojny??) GĄSKI - FRANCJA Drukuj Email
Wpisał: Sarko   
07.03.2012.

Konflikt (zbrojny??) GĄSKI - FRANCJA

Latarnik z GĄSEK Piotr Laskowski, członek Inicjatywnej Grupy Referendalnej (przeciw energetyce jądrowej) oraz Komitetu www.bezatomu.pl  kolo Kołobrzegu, aresztowany przez francuską policję niedaleko miejscowości GRANVILLE, gdzie robił zdjęcia znajdującej się w sporej odległości Elektrowni Jądrowej. Żadnych widocznych zakazów nie było. Teraz (5 marca 16-ta) w asyście trzech wozów policyjnych, pod bronią, jest wywożony „z miejsca przestępstwa. Telefonuje z prośbą o POMOC żona, bo sam Piotr jest ubezwłasnowolniony. Proszę przekazać do mediów, może też pani Trojanowskiej w Min. Gospodarki.

  6 marca: Radek (min.) Sikorski zagroził Sarkozy'emu, że zaholuje na granicę z Francją ten jedyny "nasz" F-16, który ma opony. I Sarkozy się poddał. Wypuścił Latarnika. Piotr walczy o odzyskanie zdjęć.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.