Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 100 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow Mądra Jola 12 arrow Konflikt (zbrojny??) GĄSKI - FRANCJA
Friday 30 October 2020 11:35:59.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Konflikt (zbrojny??) GĄSKI - FRANCJA Drukuj Email
Wpisał: Sarko   
07.03.2012.

Konflikt (zbrojny??) GĄSKI - FRANCJA

Latarnik z GĄSEK Piotr Laskowski, członek Inicjatywnej Grupy Referendalnej (przeciw energetyce jądrowej) oraz Komitetu www.bezatomu.pl  kolo Kołobrzegu, aresztowany przez francuską policję niedaleko miejscowości GRANVILLE, gdzie robił zdjęcia znajdującej się w sporej odległości Elektrowni Jądrowej. Żadnych widocznych zakazów nie było. Teraz (5 marca 16-ta) w asyście trzech wozów policyjnych, pod bronią, jest wywożony „z miejsca przestępstwa. Telefonuje z prośbą o POMOC żona, bo sam Piotr jest ubezwłasnowolniony. Proszę przekazać do mediów, może też pani Trojanowskiej w Min. Gospodarki.

  6 marca: Radek (min.) Sikorski zagroził Sarkozy'emu, że zaholuje na granicę z Francją ten jedyny "nasz" F-16, który ma opony. I Sarkozy się poddał. Wypuścił Latarnika. Piotr walczy o odzyskanie zdjęć.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.