Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 122 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow o zboczeńcach 12 arrow Za "obrazę" homoseksualisty dwa lata więzienia
Wednesday 02 December 2020 13:44:44.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Za "obrazę" homoseksualisty dwa lata więzienia Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
09.03.2012.

Za obrazę homoseksualisty dwa lata więzienia

- wyślij swój protest!

 

[ W dobrych czasach, gdy ludzie łatwiej odróżniali Dobro od zła, takich tarzało się w smole – a potem starannie tytłało w pierzu. Gołych - i na ulicę, dla radości gawiedzi. A „protest”? można, byle czymś podparty... To to babsko - czyli jej mocodawcy- chce, by o pedrylach itp. zboczeńcach mówić „z szacunkiem”? Pfuj! MD]

 

nowy projekt promocji ”tolerancji”

 

2012-03-07 http://www.piotrskarga.pl/ps,9820,8,0,1,I,informacje.html


Obrazisz homoseksualistę lub transseksualistę, możesz pójść na dwa lata do więzienia. Takie są konsekwencje propozycji zmian w kodeksie karnym zaproponowanych przez pełnomocnika rządu do spraw równego traktowania, panią minister Agnieszkę Kozłowską -Rajewicz.

Kozłowska -Rajewicz proponuje, by za tak zwaną mowę nienawiści wymierzoną w gejów, lesbijki i transseksualistów groziły dwa lata więzienia. - Zaproponowałam rozszerzenie artykułu 256. o kilka kategorii, między innymi wiek i płeć. Nacisk położyłam jednak na orientację seksualną i tożsamość płciową - wyjaśnia Agnieszka Kozłowska-Rajewicz w rozmowie z TVP Info.

Zachęcamy wszystkich do wysłania protestu przeciwko tej kuriozalnej propozycji. Poniżej przedstawiamy gotowy list w tej sprawie. Można go wysłać do minister Agnieszki Kozłowskiej-Rajewicz oraz do ministra sprawiedliwości Jarosława Gowina.

Wyślij pilnie protest:


Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Równego Traktowania
00-583 Warszawa, Al. Ujazdowskie 1/3
bprt@kprm.gov.pl
tel: 022 694 75 35
fax: 022 694 72 34

Wyślij do wiadomości:

Sz. Pan Jarosław Gowin
Minister Sprawiedliwości RP
biuro@jgowin.pl

Prześlij pilnie dalej!

Szanowna Pani,
Agnieszka Kozłowska-Rajewicz
Pełnomocnik Rządu do Spraw Równego Traktowania

Szanowna Pani Minister,

Z wielkim oburzeniem przyjąłem Pani wypowiedz dla mediów (tvp.info), w której zapowiada Pani wystąpienie do Ministra Sprawiedliwości z propozycją rozszerzenia  Art. 256 KK  dotyczącego mowy nienawiści o kategorie tzw. orientacji seksualnej i tożsamości płciowej.

Wprowadzenie takich zapisów  do Kodeksu Karnego godziłoby w art. 54 Konstytucji RP, gdyż odebrałyby one obywatelom możliwość publicznego wyrażania krytycznych poglądów na temat zachowań homoseksualnych oraz działalności ruchu homoseksualnego i faktycznie doprowadziłyby do powstania mechanizmu prześladującego tych (art. 256 KK przewiduje 2 lata więzienia) , którzy takie zachowania uznają  za niezgodne  z przekonaniami religijnymi lub wyznawanym światopoglądem.

Pani wypowiedz świadczy o tym, iż urząd ds. równego traktowania zamiast stać na straży porządku konstytucyjnego RP, który w szczególny sposób chroni małżeństwo i rodzinę (Konstytucja RP, w Art. 18. wyraźnie stwierdza: Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny, rodzina i macierzyństwo znajdują się pod opieką Rzeczypospolitej Polskiej) ulega naciskom pro-homoseksualnego lobby, które od lat próbuje na wszelkie sposoby niszczyć polską rodzinę, dąży do ograniczenia wolności i swobód obywatelskich oraz wznieca niepokoje społeczne, a pod  hasłem niedyskryminacji brutalnie zwalcza małżeństwo pojęte jako związek mężczyzny i kobiety.

Mam nadzieję, że biorąc pod uwagę ład konstytucyjny oraz fakt, że przytłaczająca większość społeczeństwa sprzeciwia się promowaniu zachowań homoseksualnych kierowany przez Panią urząd wycofa się  z tej skandalicznej inicjatywy.

Z poważaniem

......

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.