Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 141 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow DEMOGRAFIA 12 arrow Atak anonimowych aborcjonistów na Watykan?
Thursday 22 April 2021 15:31:55.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Atak anonimowych aborcjonistów na Watykan? Drukuj Email
Wpisał: mocniejszy   
09.03.2012.

Atak anonimowych aborcjonistów na Watykan?

Media doniosły o wczorajszym zablokowaniu stron internetowych Watykanu przez sprawców przedstawiających się jako Anonymous. Podobno “Krytyka Kościoła katolickiego ze strony grupy Anonymous obejmuje między innymi jego stanowisko odnośnie aborcji [...] (1)

Jeśli to prawda, oznaczałoby skompromitowanie się Anonymus wobec wielkiej rzeszy ludzi dobrej woli, którzy nie wyobrażają sobie walki z NWO i totalitaryzmem bez ochrony życia ludzkiego od poczęcia.

Na stronie “Il blog ufficiale di Anonymous Italia”, podawanej jako źródło informacji o akcji, możemy przeczytać między innymi: “Vi ostinate a decretare pratiche ed oggetti frutto del progresso come il preservativo o l’aborto clinico come piaghe da eradicare” (2). To znaczy:

“Odmawiasz [Stolico Apostolska] w dekretach praktyk i przedmiotów, które są owocami postępu, jak prezerwatywy lub kliniczne aborcje, jako wrzody do zwalczania” [tłumaczenie: Mocniejszy].

Papiestwu można sporo zarzucić, ale akurat stanowisko w sprawie ochrony życia ludzi nienarodzonych ma słuszne.

W czyim interesie jest, by Anonymus propagowali aborcjonizm? Czy nie w interesie totalitarnego eugenizmu i zarabiających na nim aborterów? Jak się ma walka o wolność z przyzwoleniem na zabijanie niewinnych i bezbronnych?

Coś tu nie gra.

Widzę dwie możliwości. Albo ktoś próbuje skompromitować ruch Anonymus i rozbić jedność antyglobalistów. Albo Anonymus są na smyczy NWO.

To trzeba wyjaśnić.

Większość informacji, które znalazłem na temat ataku 7 marca na strony Watykanu pomija sprawę aborcji. To dość dziwne. Czy Anonymus zablokowali strony watykańskie? Czy Anonymus odnieśli się do sprawy aborcji, czy nie? A jeśli faktycznie poparli swobodę zabijania, to dlaczego wiele mediów to pomija?

__________

1) Barbara Pośledniak, Anonymous zaatakowali stronę Watykanu? Za “grzechy Kościoła”, Wiadomości24.pl.

2) vatican.va TANGO DOWN!!!, Il blog ufficiale di Anonymous Italia.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.