Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 61 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow bieżące 12 arrow Pomóż Przemyślowi upamiętnić Lecha i Marię Kaczyńskich!
Thursday 15 November 2018 15:56:43.26.
migawki

Bóg, honor, Ojczyzna. BUFETOWA przeciw.

My chcemy BOGA.      BUFETOWA przeciw.

A propagandówka „partii i rządu”, z premierem, w 56 -58 sekundzie pokazuje pierwsze Hasło – ale też bez BOGAA Orzeł ma obciętą głowę - bo w oryginale na niej jest KORONA z Krzyżem. https://twitter.com/PremierRP/status/1060426237968035840

=====================

Maski spadają [ciągle...]: Z przerażającym cynizmem - siły prowadzące „władzę”, przy użyciu TV itp., stwarzają Iluzję Rzeczywistości. Prostactwo TVKury [i tylu innych] temu nie przeszkadza. Ludzie na Iluzję patrzą -i wierzą że widzą real, a nawet sztucznie „dzielą się”. Relacje prawdziwe – już tylko w zakamarkach internetu. Ale Kłamstw jest wiele. Prawda Chrystusowa jest jedna.

=============================

16.11.18 – Gdańsk Osowa – Msza Święta i Różaniec święty za Ojczyznę

18.11.18 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Pomóż Przemyślowi upamiętnić Lecha i Marię Kaczyńskich! Drukuj Email
Wpisał: wyszperane   
13.03.2012.

Pomóż Przemyślowi upamiętnić Lecha i Marię Kaczyńskich!

http://wyszperane.nowyekran.pl/post/55839,pomoz-przemyslowi-upamietnic-lecha-i-marie-kaczynskich

            Jesienią w Przemyślu zakończy się budowa drogi obwodowej. Miasto chce nadać nazwę mostowi na Sanie oraz dwóm prowadzącym do niego ulicom. Z propozycji zamieszczonych na stronie internetowej miasta wynika, że most mógłby nosić imię Lecha i Marii Kaczyńskich a jedna z prowadzących do niego dróg, imię Ofiar Katastrofy Smoleńskiej. Lokalna prasa informuje o zorganizowanej kampanii, mającej na celu utrwalanie przekonania, że „rozsądek” nakazuje wymazać ze świadomości pamięć o Prezydencie i zmarłych w katastrofie. Inicjatorzy kampanii piszą na facebooku:
 
 „Minęły już prawie dwa lata od tej katastrofy, a widmo Smoleńska ciągle nas straszy. Dlatego zachęcamy. Oddajmy swój głos w sondzie i nie pozwólmy, aby katastrofa zabiła w nas zdrowy rozsądek”

...I zadałem sobie pytanie: Zdrowy rozsądek czy zwykłe k.....?

[A ja uważam, że to wredne, anty -polskie KURESTWO, z rozsądkiem nic nie ma wspólnego. Mirosław Dakowski ]

Prezydent miasta Przemyśla Robert Choma zachęca do oddania głosów w sondzie internetowej, deklarując jednocześnie, że  oddany głos w tej kwestii będzie pomocny w pracach Komisji do spraw Nazewnictwa Ulic i Placów oraz ostatecznym wyborze, który zostanie dokonany przez Radę Miejską.
Wprawdzie zwraca się on głównie do mieszkańców miasta nad Sanem, jednak nie ma przeszkód, by każdy, komu nie jest obojętne, jaką nazwę noszą i będą nosiły mosty, ulice, place, mógł oddać swój głos w tej sprawie. Przemyśl to przecież też Polska, tak samo, jak Gdańsk, Suwałki, czy Wrocław. Pozostając bez reakcji na ten „rozsądny” wpis na facebooku, nie oddając swojego głosu w sondzie internetowej, przyznajemy rację autorom cytowanego tekstu.

Głosować można na stronie internetowej: www.przemysl.pl/sonda . W aktywnym polu należy wpisać adres swojej poczty elektronicznej i po otrzymaniu wiadomości kliknąć w przesłany link. Wówczas otworzy się strona internetowa z propozycjami nazw. Należy wybrać tę, na którą chcemy głosować i zatwierdzić przez wysłanie sondy. Głosowanie trwa do 31 marca 2012 roku.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.