Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 95 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow ile sera w serze... arrow Co było w suszu jajecznym?
Thursday 23 May 2019 10:55:20.27.
migawki

 

 

    Ostatnie parę wieków satanizmu, magii i zboczeń u władzy.

Regina Poloniae, Mater Gratiarum, ora pro nobis

 
W Y S Z U K I W A R K A
Co było w suszu jajecznym? Drukuj Email
Wpisał: dziennik   
14.03.2012.

Co było w suszu jajecznym?

Kreda pastewna i inne "niespodzianki"

2012-03-14 http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/383006,oto-sklad-suszu-z-dojutrowa.html

Co było w suszu jajecznym? Łatwiej powiedzieć czego tam nie było, bo producent dorzucał do produktu najtańsze składniki, łącznie z paszą dla zwierząt. Oszczędzał tylko na jajkach.

Kreda pastewna, czyli pasza dla rosnących zwierząt, do tego mączka rybna, serwatka, olej i smalec - oto co można znaleźć w suszu jajecznym producenta z Dojutrowa - ujawnia RMF FM.  Skład zależał od tego, dla kogo przygotowano produkt - inny zestaw dostawał piekarz, inny producent pasztetu.

Niektórzy klienci mieli jednak szczęście. Nie wszyscy, zdaniem RMF FM kupowali fałszywy susz. To dotyczyło głównie zamówień specjalnych mieszanek, w których nie dało się zamienić składników.

Fałszywy susz to kolejna afera spożywcza w Polsce. Wcześniej reporterzy TVN wykryli, że zamiast zwykłej soli wiele firm kupowało tańszą sól drogową i dodawało ją do swych produktów.

[nieprawda! To były odpady po produkcji jakichś chemikaliów, chodzi o sól wypadową, na przykład odpad w procesie produkcji polichlorku winylu

Por. Sól w oku "byznesmenów" i innych cwaniaków  czyli:

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=5836&Itemid=55

MD]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.