Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 99 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow o zboczeńcach 12 arrow AFRYKA przeciw narzucaniu "praw pederastów"
Wednesday 02 December 2020 14:13:21.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
AFRYKA przeciw narzucaniu "praw pederastów" Drukuj Email
Wpisał: piotrskarga   
17.03.2012.

AFRYKA przeciw narzucaniu "praw pederastów"

Fiasko amerykańskiej doktryny, promującej prawa pederastów w Afryce


2012-03-16 http://www.piotrskarga.pl/ps,9936,2,0,1,I,informacje.html

 

Doktryna Obamy, mająca zmusić kraje nie akceptujące dewiacji seksualnych do ich prawnego uznania może być obalona. Robbie Corey-Boulet opisuje na łamach pisma "The Atlantic" reakcje władz państw afrykańskich na ogłoszenie przez Sekretarz Stanu strategii dot. promowania praw homoseksualistów i transseksualistów na całym świecie. Szefowa amerykańskiej polityki zagranicznej uznała je za "prawa człowieka".  

 

Zdaniem liberyjskiego dziennikarza, w ciągu zaledwie kilku dni od wygłoszenia przez Hilary Clinton przemówienia w Genewie, zapowiadającego - jako priorytet amerykańskiej polityki zagranicznej (sic!! MD)  - zintensyfikowanie działań placówek dyplomatycznych na rzecz promocji homoseksualizmu i transseksualizmu, media w krajach afrykańskich ostro je skrytykowały. 

 

W Liberii - jednym z najbliższych sojuszników USA w regionie - gazety nie zostawiły na nim suchej nitki. Skrytykowano nie tylko założenia strategii zagranicznej administracji Obamy, ale również samą Sekretarz Stanu i prezydenta Baracka Obamę.  

 

Corey-Boulet pisze, że chociaż jego kraj jest uzależniony od pomocy zagranicznej, to prezydent Liberii, laureatka Pokojowej Nagrody Nobla Ellen Johnson Sirleaf ogłosiła, iż zawetuje wszystkie przepisy, które w jakikolwiek sposób będą chciały zmusić obywateli do akceptacji homoseksualizmu i "małżeństw tej samej płci". Co więcej, natychmiast w parlamencie pojawiły się projekty ustaw, jeszcze bardziej ograniczające prawa pederastów i lesbijek. Wprowadzono projekt poprawki, zakazującej tzw. homo-małżeństwa, przewidujący karę pozbawienia wolności do lat 10 za ich zawarcie oraz zapis zakazujący praktyk homoseksualnych w ogóle. 

 

W Ugandzie prezydent Yoweri Museveni, wkrótce po przemówieniu Hilary Clinton stwierdził:  "Nie podoba mi się w ogóle jej ton... Homoseksualizm jest tutaj tabu". Prezydent dodał, że stosunki homoseksualne są odrażające i nie mogą być w żadnym wypadku zaakceptowane. 
 

W podobny sposób wypowiadali się przedstawiciele władz innych państw afrykańskich, którzy zamierzają jeszcze bardziej zaostrzyć przepisy dot. dewiacyjnych zachowań seksualnych. 
 

Stosunki homoseksualne są całkowicie zakazane m.in. w Nigerii, na południu kraju grozi za nie kara do 14 lat pozbawienia wolności, a w północnej części, rządzonej przez muzułmanów - śmierć przez ukamieniowanie. Homoseksualizm jest nielegalny w Etiopii, Ugandzie, Kenii i w Tanzanii. 
 

Republika Południowej Afryki jest jedynym afrykańskim krajem, który zalegalizował "małżeństwa homoseksualne". RPA w lipcu ub. roku jako jedyne państwo afrykańskie, opowiedziała się za przyjęciem uchwały oenzetowskiej w sprawie "praw gejów". 
 

Ustawodawstwo anty-homoseksualne w krajach afrykańskich to pozostałość po przepisach, wprowadzonych przez zachodnie mocarstwa w czasach kolonializmu. 


 Źródło: The Atlantic, AS.

Zmieniony ( 17.03.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.