Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 85 gości
S T A R T arrow Kościół arrow ks. Małkowski pisze i mówi arrow pismo Ks. Prymasa n/t ks. Małkowskiego
Monday 24 September 2018 23:07:18.26.
migawki
Na wątpliwości ludzi; „Czy tyle miliardów w ogóle było, by je zrabować??
Nie rabuje się banknotów, lecz papiery dłużne, zobowiązania itp. Za to uzyskuje się udziały w bankach, w wielkich mediach, fabryki – też te do „wrogiego przejęcia”. Dalej - „piniądz robi piniądz”, ale nie bogacą się najlepsi, najaktywniejsi, lecz udziałowcy brutalnych tajnych związków. Skutki - przez utratę nadziei - też demograficzne [wsp. dzietności zamiast trzy, jest 1.29 - 1.34 – czyli zagłada narodu].

 
W Y S Z U K I W A R K A
pismo Ks. Prymasa n/t ks. Małkowskiego Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
12.03.2007.

Ks. St. Małkowski był na liście SB (wydz. IV) kandydatów do uciszenia przed ks. Jerzym Popiełuszką. W ostatniej chwili role tych księży się zmieniły.

Poniższe pismo Ks. Prymasa zostało wysłane do proboszczów Archidiecezji Warszawskiej w miesiąc po ujawnieniu morderstwa ks. J. Popiełuszki, czyli 24 listopada1984 r... Nie posłano go jednak do zainteresowanego - i "ukaranego" Księdza. Zapewne Partia czy SB były "stanowcze"...

W czerwcu 1989 r. Ks. Prymas  przesłał do ks. Małkowskiego rodzaj "odwołania" poniższego ZAKAZU. Pominął jednak wszystkich proboszczów.

Może choć teraz Księża Dziekani i Księża Proboszczowie, choćby z tej strony, dowiedzą się o sytuacji formalnej ks. St. Małkowskiego - i np. będą Go zapraszali z kazaniami czy rekolekcjami. Uzupełniam tekst 3 lipca 2009 roku  M.Dakowski

Zmieniony ( 03.07.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.