Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 119 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow Mądra Jola 12 arrow Kwiatki JĄDROWE
Tuesday 27 October 2020 13:51:30.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kwiatki JĄDROWE Drukuj Email
Wpisał: Rzepa   
26.03.2012.

Kwiatki JĄDROWE

 

Ładny kawałek z artykułu: Atomowy szczyt na Półwyspie http://www.rp.pl/artykul/312323,849624-Atomowy-szczyt-na-Polwyspie.html

[Logika – POWALAJĄCA MD]

...Z danych Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej wynika, że od 1993 do 2011 roku wykryto 2000 przypadków przemytu, kradzieży i zagubienia materiałów rozszczepialnych. 60 procent materiałów nie odzyskano.

Tymczasem na świecie składowanych jest już 1600 ton wysoko wzbogaconego uranu i 500 ton plutonu, z czego można wyprodukować ponad 120 tysięcy bomb atomowych. Znaczna część tych materiałów znajduje się w Korei Południowej, która ma 21 reaktorów nuklearnych i planuje budowę kolejnych 10.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.