Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 42 gości
S T A R T arrow Kościół arrow ...paaanie... CUDÓW NIE MA !!! arrow Chrystus, do którego strzelano w Polsce
Wednesday 23 October 2019 12:01:29.28.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Chrystus, do którego strzelano w Polsce Drukuj Email
Wpisał: Berta Bauer   
26.03.2012.

Chrystus, do którego strzelano w Polsce.

 

Berta Bauer oddała 13 strzałów do Figury Jezusa Chrystusa

 

 

 

[W oryginale – zdjęcia krucyfiksu MD]

 

http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/03/23/slowo-pana-dla-ciebie-umiejmy-i-chciejmy-korzystac-z-pisma-swietego-na-co-dzien/

 

Podczas II wojny światowej w kościele św. Doroty w Licheniu hitlerowcy urządzili szkołę dla chłopców z Hitlerjugend. Młodych Niemców zaprawiano – w okrucieństwie. Kiedy w lipcu 1944 roku chłopcy zaczęli się skarżyć swojej wychowawczyni Bercie Bauer, że w kościele “coś ich straszy” wymierzyła ona z pistoletu i strzeliła do krucyfiksu. 

 

“Gdyby Bóg istniał, powinien natychmiast mnie ukarać” – powiedziała. Kilka godzin później, kiedy jechała na stację kolejową do Konina, przelatujący samolot – prawdopodobnie niemiecki, ostrzelał jej wóz. Berta Bauer zginęła na miejscu. Kule trafiły ją dokładnie w te same miejsca na ciele, w których znajdują się otwory po kulach na krucyfiksie.

 

 

 

Kaplica Świętego Krzyża mieści się w podziemiu kościoła Matki Bożej Częstochowskiej na terenie Sanktuarium Licheńskiego, gdzie odbiera cześć obraz Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski. Jej powierzamy siebie i wszystkie sprawy naszej Ojczyzny.

 

Tu, nad ołtarzem, znajduje się ten niewielki krucyfiks, – widnieje na nim 13 śladów po kulach.

 

Wiele osób jeździ i pielgrzymuje po całym świecie, a tymczasem…  
cudze chwalicie a swego nie znacie…

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.