Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 33 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Objawienia prawdziwe arrow Piękna książeczka o objawieniach Królowej Polski Ojcu Mancinelli
Monday 16 September 2019 23:01:45.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Piękna książeczka o objawieniach Królowej Polski Ojcu Mancinelli Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
12.07.2008.

            Piękna książeczka o objawieniach Królowej Polski Ojcu Mancinelli w 1608 roku. Mija 400 lat od tych objawień. Dużo zdjęć miejsc, w których ta piękna i ważna historia miała miejsce. Napisał ja i wydał ks. Ksawery Wilczyński, niestrudzony propagator tych Objawień.

            Mam ją w postaci elektronicznej, w pdf (lub Word) i mogę przesłać chętnym. Ksiądz Ksawery przesyła osobom zainteresowanym, a szczególnie chcącym pomóc w propagowaniu tej sprawy, książeczkę wydrukowaną.

 Książeczkę w postaci elektronicznej można pobrać tutaj (w formacie .pdf)


            Gorzka uwaga z korespondencji, o Ważnych Osobach w Kościele w Polsce:

...o wszystkim doskonale wiedzą, ale nie chcą być osobiście rzeczywistymi narzędziami samej Maryi, która już 400 lat temu tak bardzo wyróżniła Polskę ze wszystkich krajów na świecie.

 
Mój mail: dakowy@tlen.pl

Adres:  ks. Ksawery Wilczyński, Koszuty Małe 5,  62-400 Słupca,

tel. 063 277 25 35 lub 507 015 885 koszuty.male@neostrada.pl

Zmieniony ( 14.07.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.