Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Małgorzata Todd arrow Jak zostać celebrytką?
Saturday 24 October 2020 05:07:40.30.
migawki
 

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jak zostać celebrytką? Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Todd   
31.03.2012.
Jak zostać celebrytką?

 

Poprawność polityczna uczy jak zło akceptować, nie jak je zwalczać

 

Małgorzata Todd

 

     Okazało się, że można nią zostać zabijając własne dziecko. Trzeba przy tym oczywiście trochę pomataczyć, ale jak się zatrudni prywatnego detektywa, a ten zwoła konferencję prasową, to później jest już tylko z górki. Media łatwo nie odpuszczą i spektakl może trwać tak długo, jak procedury sądowe, czyli nawet kilka lat, zapewniając popularność celebrytce.

    Oczywiście tam gdzie jest „biedna opłakująca zabite dziecko matka”, tam również muszą być jacyś winowajcy. Ci źli, to policjanci i prokuratorzy, którzy oskarżają, albo nie oskarżają tak jakby media to widziały. Ci dobrzy to rodzina bohaterki. Łzy publiki powinny wyciskać zdjęcia celebrytki w ramionach wiernego, zakochanego do nieprzytomności partnera. Wystarczy, że Ona sama zadba o wygląd. W tym wypadku zmiana koloru włosów może mieć nawet podwójne znaczenie. Biedactwo musi przecież ukrywać się przed tłumem ciemnoty, który mógłby zlinczować zabójczynię dziecka.

     Nie obawiajmy się. Światli obrońcy poprawności politycznej do tego nie dopuszczą. Ktoś przecież musiał zapłacić cenę za sławę. A, że wypadło na półroczne niemowlę, no cóż  jakąś ofiarę ponieść trzeba, bez tego nie byłoby spektaklu medialnego.

 

www.mtodd.pl  ;   www.pal-twins.pl 

 

P. s. cytat  z LEKCJI POKERA Str. 396

Poprawność polityczna uczy jak zło akceptować, nie jak je zwalczać.

 

 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.