Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow SMOLEŃSK 12 arrow "Wysyłamy rękawiczki do byłej minister Kopacz!"
Monday 20 January 2020 07:02:46.28.
W Y S Z U K I W A R K A
"Wysyłamy rękawiczki do byłej minister Kopacz!" Drukuj Email
Wpisał: Pani Anna   
04.04.2012.

Akcja - "Wysyłamy rękawiczki do byłej minister Kopacz!"

 

http://solidarni2010.pl/n,2861,8,akcja-quotwysylamy-rekawiczki-do-bylej-minister-kopaczquot.html

 

Stowarzyszenie Solidarni 2010 uruchamia akcję pt. „Wyślij rękawiczki chirurgiczne pani marszałek Kopacz”, której pomysłodawczynią jest Pani Anna z Warszawy (dziękujemy, Pani Anno!).

 

Autor: DG, wpisał dnia 31.03. 2012r.

 

29 marca Joanna Lichocka na "Niezależnej.pl" zamieściła artykuł "Rękawiczki Ewy Kopacz". Przywołała fragment Mistrza i Małgorzaty Michała Bułhakowa z chusteczką do nosa stale obecną, gdy się budziła Frieda, która niegdyś zadusiła swoje dziecko taką chusteczką. Chusteczka nie pozwalała zapomnieć o zbrodni. Niech rękawiczka nie pozwoli zapomnieć lek. med. Ewie Kopacz, ówczesnej minister zdrowia, o haniebnym okłamywaniu osieroconych rodzin i całego społeczeństwa po tragedii smoleńskiej:

"Najmniejszy skrawek, który został przebadany, najmniejszy szczątek, który został znaleziony na miejscu katastrofy, wtedy kiedy przekopywano z całą starannością ziemię na miejscu tego wypadku na głębokości jednego metra i przesiewano ją w sposób szczególnie staranny, każdy znaleziony skrawek został przebadany genetycznie".

 

Wysyłajmy listy z rękawiczkami chirurgicznymi (dostępne w każdej aptece) z dopiskiem na kopercie: "Rękawiczki do przekopywania ziemi z całą starannością na głębokość 1 m".


Adresat:

Kancelaria Sejmu
Marszałek Ewa Kopacz
/do rąk własnych/
ul. Wiejska 4/6/8
00-902 Warszawa

oraz do jej biura poselskiego:

Poselskie Ewy Kopacz (PO)
Stanisława Zbrowskiego 14
26-600 Radom

Nie dajmy jej zapomnieć, bo my nie zapomnieliśmy!

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/335985033126712/

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.