Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 82 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow rozbijanie polskości arrow Destrukcja prawa naturalnego pomysłem na spadające sondaże PO
Thursday 25 February 2021 11:55:16.32.
migawki

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Destrukcja prawa naturalnego pomysłem na spadające sondaże PO Drukuj Email
Wpisał: PCh24   
05.04.2012.

Destrukcja prawa naturalnego pomysłem na spadające sondaże PO

 

2012-04-05

http://www.pch24.pl/destrukcja-prawa-naturalnego-pomyslem-na-spadajace-sondaze,1454,i.html#ixzz1r9KQLMPA

 

Skarbnica pomysłów PO, jak odwrócić uwagę opinii publicznej od coraz trudniej akceptowanych społecznie zmian - takich jak reforma emerytalna - właśnie się otworzyła.  Partia rządząca pokazuje ponownie swoje lewicowe oblicze. Wkrótce ma się rozpocząć ideologiczna ofensywa. Do laski marszałkowskiej trafią projekty ustawy o in vitro i związkach partnerskich. Ta druga ma zrównać w prawach małżeństwo ze związkami homoseksualnymi.

Projekty te trafić mają po zakończeniu prac nad reformą emerytalną, trzeba zapewne poczekać ile punktów procentowych w sondażach będzie ona kosztowała Platformę. Głęboko zideologizowane pomysły nie zyskują jednak dostatecznego poparcia w klubie PO, zwłaszcza propozycja legalizacji związków homoseksualnych. Nieprzypadkowo więc te projekty będą zaprezentowane posłom Platformy w pakiecie.

 Kidawa-Błońska przyznaje, że oba projekty: o in vitro i związkach partnerskich, będą przedstawione na najbliższym posiedzeniu władz klubu. Zastrzega jednak, że nie ma większego znaczenia, czy zostaną razem złożone w Sejmie. – One idą swoimi torami – mówi „Rzeczpospolitej".

 Projekt ustawy o związkach partnerskich par hetero- i homoseksualnych, które mogłyby zawrzeć związek w urzędzie stanu cywilnego  lub u notariusza. Przewidziana jest wspólnota majątkowa na zasadach małżeńskich z możliwością ściągania z niej długów zaciągniętych przez każde z partnerów, a także prawo dziedziczenia. Nie przewiduje się za to adopcji dzieci, a także wspólnego opodatkowania.

 Rządzące ugrupowanie zamierza wykonać głęboki ukłon w stronę lewacko nastawionych wyborców. Można spodziewać się poparcia tych planów przez Ruch Palikota i dalsze postępujące zbliżenie między tymi partiami, gdyż koalicjant może nie poprzeć sprzeciwiających się prawu naturalnemu projektów PO.

 Żródło: rp.pl   luk

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.