Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 35 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow Mądra Jola 12 arrow FRANCJA: "Systemy bezpieczeństwa działają normalnie, reaktor wyłączył się automatycznie"
Thursday 29 October 2020 06:24:53.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
FRANCJA: "Systemy bezpieczeństwa działają normalnie, reaktor wyłączył się automatycznie" Drukuj Email
Wpisał: EDF   
05.04.2012.

FRANCJA: "Systemy bezpieczeństwa działają normalnie, reaktor wyłączył się automatycznie"

[Jak zawsze : wszystko pod KONTROLĄ   MD]

http://www.rp.pl/artykul/32,855660-Pozar-we-francuskiej-elektrowni-atomowej.html

We francuskiej elektrowni atomowej Penly w Normandii wybuchł pożar - informuje telewizja BFM. Spółka EDF, która jest operatorem tej elektrowni, na razie tego nie potwierdza

Alarm ogłoszono w następstwie pojawienia się dymu w obiekcie.

- Systemy bezpieczeństwa działają normalnie, reaktor wyłączył się automatycznie - podał operator. Zapewnił, że nikt nie został ranny, a incydent nie ma żadnych negatywnych następstw dla środowiska.

[Już wie..... MD]

PAP

Zmieniony ( 07.05.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.