Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 34 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow o zboczeńcach 12 arrow Dzieci na marszu pederastów. Deprawacja młodego pokolenia
Wednesday 04 August 2021 01:25:43.40.
W Y S Z U K I W A R K A
Dzieci na marszu pederastów. Deprawacja młodego pokolenia Drukuj Email
Wpisał: PCh24   
15.04.2012.

Dzieci na marszu pederastów. Deprawacja młodego pokolenia trwa

2012-04-13 http://www.pch24.pl/dzieci-na-marszu-pederastow--deprawacja-mlodego-pokolenia-trwa,1698,i.html

9 czerwca we włoskim mieście Bolonia odbędzie się marsz środowisk homoseksualnych. Sodomitom nie wystarczy prowokowanie swoim obscenicznym zachowaniem mieszkańców tego miasta, w tym roku na paradę mają zostać zaproszone dzieci, mają one otwierać marsz. Obrazoburcza nazwa pochodu sugeruje wspieranie przez homoseksualistów rodziny. Zestawianie tych dwu pojęć stanowi kolejny przejaw zamieszania pojęciowego lansowanego przez pederastów.

Jeden z organizatorów otwarcie zapowiada, że celem jego środowiska jest zdobycie nowych przestrzeni dla propagandy homoseksualnej. Na celowniku sodomitów znalazły się biblioteki i szkoły. Staną się centrum , z którego ideologia antyrodzinna i homoseksualna będzie szturmem zdobywać umysły młodych ludzi.

 Przez jakiś czas lobby homoseksualne powstrzymywało się przed otwartym przyznaniem się, iż kolejnym celem będą takie zmiany w prawie, które umożliwiały by adoptowanie przez pederastów dzieci. Teraz widać, że ten czas minął. Nie dość zdecydowanie sprzeciwiono się kolejnym żądaniom tego środowiska.

 Bolońska parada ma według organizatorów zmienić społeczne postrzeganie homoseksualistów, efekt ten chcą osiągnąć dzięki zgromadzaniu dzieci na platformie otwierającej marsz. „Fachowej” wiedzy o różnorodności najmłodszym mają dostarczyć liczne wykłady i odczyty. Widać, że akcja ta jest doskonale przygotowana, a jej dalekosiężnym celem jest takie ukształtowanie opinii publicznej, by ta zaakceptowała adopcję dzieci przez te środowiska oraz jeszcze większy wpływ sodomitów na młodzież, choćby przez edukację szkolną.

 Bezprzykładnie prowokacyjny charakter parady, jej antyreligijność, zwłaszcza antykatolickość, podkreśla fakt, że Porta Saragozza, jedna z bram miejskich, z której startuje parada, to także miejsce, którym do miasta wchodzi i wychodzi coroczna procesja z Madonną. Ataki na Kościół, bluźniercze hasła, prowokacyjne zachowania i wszechobecna demoralizacja już wkrótce rozleje się po ulicach Bolonii.

 Źródło: repubblica.it  Luk  Czytaj więcej: http://www.pch24.pl/dzieci-na-marszu-pederastow--deprawacja-mlodego-pokolenia-trwa,1698,i.html#ixzz1s6lgQzNk

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.