Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 83 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Łażący Łazarz arrow Edward Mazur zapragnął wrócić do Polski
Wednesday 21 October 2020 09:27:52.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Edward Mazur zapragnął wrócić do Polski Drukuj Email
Wpisał: lazacy lazarz   
25.04.2012.

Edward Mazur zapragnął wrócić do Polski

http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/60416,edward-mazur-zapragnal-wrocic-do-polski

To było nie do zniesienia. Kumple od kielicha i geszeftów u władzy a on wciąż musi siedzieć zaszczuty w swoim pałacu w USA. Czas najwyższy było to zmienić, jest jeszcze tylu Polaczków do krojki i tyle słowiańskich lasek do obcięcia, a latka lecą.

Jeżeli może przez przypadek spaść samolot z Prezydentem Polski, jeżeli Olewnik mógł się sam porwać (samoporwać) przetrzymać dwa lata w jakiejś studni (samoprzetrzymać), torturując się (samotorturując), samozabić a potem samomataczyć i samowyłudzać pieniądze na rzecz baronów SLD i Rutkowskiego to przecież Papałę mogła zabić byle ciura złodziejska, która postanowiła obrobić z samochodu akurat umundurowanego Generała Policji kompletnie nie przewidując, że może być uzbrojony, a za to jak to złodziej trafiająca bez mrugnięcia okiem z broni krótkiej, z przyłożenia w środek czaszki. Polski tłum idiotów łyknie przecież (tak jak łyknął próbę samobójstwa poprzez zadraśnięcie policzka) każdy kit. Wszystkim zaraz będzie wiadomo, że typowy złodziej samochodów idzie na robotę uzbrojony po zęby, nie badając terenu, bez zamówienia, gdyż wystarczy, że wozik się podoba, oraz bez orientu, że to Komendant Policji. Banał. Taki złodziej to debil posiadający za to wspaniałe umiejętności manipulowania przez 15 lat całymi grupami dochodzeniowymi, stwarzania w ich prostych detektywistycznych umysłach wrażenia mafijnych porachunków i podrzucający umiejętnie fałszywe dokumenty wystarczające do przygotowania wniosku o ekstradycję biednego Edwarda Mazura.

Gdy jeszcze przez przypadek tak zmanipulowana sprawa przez karka idiotę trafi na kilkunastu idiotów w amerykańskim wymiarze sprawiedliwości, dzięki którym rzecz mogła po sicie formalnym trafić na wokandę sądu ekstradycyjnego Stanów Zjednoczonych - to naprawdę można sie wkurwić i Edward Mazur się wkurwiał.

Jak każdy fałszywie oskarżony, któremu zamknięto drogę do domu i odsunięto możliwości uczciwego zarabiania pieniędzy oraz piwka z kolegami.

Doprawdy, najwyższy czas to naprawić! Przecież nie żyje już prawie żaden oszczerca - co zrozumiałe. bo ludzie źli są albo pechowi albo nie radzą sobie z wyrzutami sumień i umierają w więzieniach. No więc czas wracać. Wystarczy, ze ten z prokuratury, którego cwaniak Olewnik po swoim samozabójstwie, tak wrabiał w fałszywe mataczenie powoła teraz nową, lepszą grupę (gwarantem wyższego poziomu intelektualnego niech będzie rodzina w PO) która zdemaskuje tego złodzieja idiotę, co to zabił by ukraść, a potem wziął i nie ukradł. Potem znany z rzetelności i wiarygodności dziennikarz Durczok ogłosi to w popularnej stacji TVN w Faktach - co ma znaczenie bo informacja podana w Faktach, z samej definicji staje się faktem - a potem potwierdzi bezkompromisowy  i słynny dziennikarz śledczy (głownie ze zdemaskowania łapownika Szeremietiewa, uniewinnionego bo system nie zadziałał jak należy) Kittel Bertold, za którego uczciwość da słowo honoru nie jeden były oficer UOP i WSI, a obecny ABW. I w zasadzie po temacie. Wystarczy jeszcze, że kark złodziej idiota manipulant na całego sie przyzna przed samośmiercią w celi (poprzez potknięcie o kibel z wyrzutów sumienia), a Bronisław Komorowski przeprosi w imieniu Państwa Polskiego i... możesz Donaldzik przysyłać wyczarterowanego Boeinga. Tylko żeby mi na miejscu były kwiaty, dupeczki, chatka w Izabelinie, szałas nad Wigrami i jakiś punkt wypadowy z fuzyjką. Może być u Cimciaka na żuberki z trawką, albo u Radzia w strefie zdekomunizowanej. Tam najlepszy pies na kaczki.

Po drodze międzylądowanie w Meksyku. Weźmiemy Wachosia i przy okazji sprawdzimy nowe kanały dystrybucji. Założę się, że nie będzie z niego taka paplała jak z Mareczka.

Paniał?

Jawohl!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.