Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 11 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Igrzyska (bez chleba) arrow "Ten Puchar jest fałszywy!". UEFA oszukała Polaków
Thursday 09 July 2020 04:16:55.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego! Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, małżeństwa homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Ten Puchar jest fałszywy!". UEFA oszukała Polaków Drukuj Email
Wpisał: UEFA   
01.05.2012.

"Ten Puchar jest fałszywy!".    UEFA oszukała Polaków

 

30.04.2012  http://euro2012.sportifo24.pl/1835,ten-puchar-jest-falszywy-uefa-oszukala-polakow?

 

[czytaj też: Relikwie św. UEFAcjusza  md]

 

 

 W Gdańsku pewien pan postanowił bliżej przyjrzeć się Pucharowi Europy wystawionemu przy okazji specjalnej podróży tego jakże cennego przedmiotu po Polsce. Zanim ochrona zdążyła zareagować, ciekawski Gdańszczanin zdążył porwać Puchar w ręce. Jak sam opisuje w liście do serwisu trojmiasto.pl:

Wszedłem na podest, chwyciłem puchar w dłonie i uniosłem do góry. Rozległy się krzyki organizatorów i ochroniarzy, którzy ruszyli w moją stronę, jakbym był jakimś złodziejem. W tym momencie puchar odstawiłem na podest. Po całej sytuacji zrobiło się zamieszanie, wstrzymano kolejkę na ok. 15 minut, ustawiali ten puchar w rękawiczkach, coś podłączali do niego... istny cyrk.

Kibic twierdzi, że po złapaniu Pucharu ze zdziwieniem zauważył jego dziwną wagę oraz fakturę: puchar był bardzo lekki, miałem wrażenie, ze waży ok 0,5 kg, a nie 8 kg jak oryginał (...) puchar był ciepły w dotyku, gdyby był wykonany ze srebra powinien być zimny. (...) Puchar był przyklejony do podestu - okazuje się, że wyrwałem go z podestu, pod nim było coś przypominające gąbkę z klejem.

Wygląda to bardzo dziwnie. Niestety, póki co, nikt nie zweryfikował tej relacji. Może ktoś jeszcze powinien sprawdzić? Albo – grzeczniej – po prostu zapytać organizatorów objazdu, jak to jest z tym Pucharem? Mogliśmy obserwować, że peregrynacja Pucharu po Polsce to prawdziwy cyrk. Jeśli okaże się, że cyrk jest wyprawiony wokół plastikowej kopi, to będzie jeszcze zabawniej.

Zmieniony ( 01.05.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.