Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 9 gości
S T A R T arrow Podśmiewajki (zanęta...) arrow "bronki" i bzdety arrow Suchoi 100 superjet - Pewnie szukał jakiejś brzozy
Friday 07 August 2020 02:34:10.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Suchoi 100 superjet - Pewnie szukał jakiejś brzozy Drukuj Email
Wpisał: Zenek   
10.05.2012.

Suchoi 100 superjet - Pewnie szukał jakiejś brzozy

 

Prasa doniosła, że nad Indonezją rozbił się nowy rosyjski samolot odrzutowy Suchoi 100 superjet.  Był to jego kolejny lot w ramach promocji tego nowego samolotu wobec potencjalnych jego nabywców.  Na pokładzie byli podobno jacyś rosyjscy politycy i biznesmeni. Z załogą było ich ok. 50 osób.

Pozostając z całym szacunkiem dla ofiar, należy spodziewać się, że zgodnie z protokołem 13. konwencji chicagowskiej Rosja odda w ręce indonezyjskie całe śledztwo, wrak pozostanie w Indonezji na wieki wieków amen w formie lekko "skompaktowanej", a czarne skrzynki będą w Jakarcie "do zakończenia śledztwa".  Jeden z wieśniaków mieszkający w pobliżu miejsca katastrofy powiedział prasie, że usłyszał ryk silników, zobaczył przechylony samolot na małym pułapie.  Pewnie szukał jakiejś brzozy..., ciśnie się na myśl.
Zenek

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.