Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 142 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow krótko arrow To już 16 miesięcy strony
Tuesday 19 October 2021 13:17:45.35.
W Y S Z U K I W A R K A
To już 16 miesięcy strony Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
02.08.2008.

To już 16 miesięcy strony

Poczytność rośnie,  "weszło" od 1 kwietnia 2007 ok. 230 tys osób. Mam teraz 563 artykuły, wszystkie, też te najstarsze, są czytane. Nie mogę więc na razie przerzucać do "Archiwum". Próbuję lepiej "szufladkować", ale dojście do konkretnego artykułu niełatwe. Przepraszam. Piszcie w razie trudności znalezienia, to wskażę miejsce.

Stałych Czytelników strony (Pan Jacek, p. Wojtek, inni..) proszę o rady, jak inaczej rozmieścić te artykuły. 

    Tematyka jest tak współzależna, że niektóre artykuły (np. gangi paliwowe) powinny być tak w "Gospodraka", jak pod "Inne polityczne", a też w  "Społeczeństwo". [A pewnie nawet pod "Kościół", np. "odkrycia"  w Gdańsku]. Tfu, najlepiej dla strony,  gdybyśmy ICH (po uczciwych procesach, oczywiście...) powywieszali. A zrabowane - odebrali... Oj, marzyciel, marzyciel...

Z porównania statystyk czytelnictwa widać m.inn., jak naszych Czytelników boli agentura w Episkopacie i jej dotychczasowa bezkarność. Może COŚ wymyślimy? Proszę o propozycje! 

Zmieniony ( 20.08.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.