Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 84 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Małgorzata Todd arrow Kierunki: 22 11 ...
Friday 29 May 2020 09:31:58.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Kierunki: 22 11 ... Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Todd   
02.06.2012.

Kierunki:  2211  ...

 

Małgorzata Todd

 

Szanowni Państwo!

 

     Jak dowiadujemy się ze źródeł dobrze poinformowanych, zbliżonych do telewizji, szykuje się Wielka Parada Równości Ruch Palanta ku świetlanej przyszłości. Zbiórka 22 lipca w Warszawie przed PKiN im. Stalina. Pochód odbędzie się w dwóch kierunkach: do Brukseli i do Moskwy. Po drodze będzie serwowany alkohol z rezerw pozostałych po EURO, nie zabraknie też narkotyków. W napotkanych osadach ludzkich będą pokazy jak uprawiać marihuanę i wolną miłość ze wszystkim co się rusza.

     Licznie swój udział zapowiedzieli już pedałujący, którzy niewątpliwie wysforują się na czołówkę parady.  Natomiast najwierniejsi wyznawcy Pancernej Brzozy obiecują iść nawet na kolanach. Najważniejszy jest bowiem cel – ubłaganie możnych tego świata, żeby przypadkiem nie oddawali władzy Polakom, bo co by się to wówczas działo! Strach pomyśleć, zwłaszcza po ponownym obwieszczeniu o „polskich obozach śmierci”. Spieszyć się nie muszą. Wystarczy, że wrócą na 11 listopada, żeby wspierać bojówki niemieckie.

       To czego jeszcze nie wiemy, to która z grup wybierze który kierunek. Dla telewizji, to oczywiście bez znaczenia, nie opuści żadnego z fascynujących wystąpień samego Palanta. A kilometrów do pokonania będzie tyle samo. Zarówno do Moskwy jak i Brukseli jest ich 2211.

      Pozdrawiam do następnej soboty

Małgorzata Todd

 

Zmieniony ( 02.06.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.