Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 12 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow o zboczeńcach 12 arrow Różaniec wynagradzający za grzech sodomii
Sunday 31 May 2020 04:40:29.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Różaniec wynagradzający za grzech sodomii Drukuj Email
Wpisał: Marcin Musiał   
02.06.2012.

Różaniec wynagradzający za grzech sodomii

 

2012-06-02 http://www.pch24.pl/rozaniec-wynagradzajacy-za-grzech-sodomii,3109,i.html

Kilkadziesiąt osób uczestniczyło w piątek w publicznej modlitwie ekspiacyjnej w centrum Warszawy. Wynagradzano w ten sposób Bogu i Matce Najświętszej ogromne zgorszenie, jakim jest parada pederastów i innych zboczeńców, która ma odbyć się w stolicy.

Zorganizowany przez Krucjatę Młodych i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej publiczny różaniec odbył się bez przeszkód. Pomimo cenzury, jaką serwis Facebook zastosował wobec tego wydarzenia, na modlitwie zgromadziły się osoby z różnych środowisk, aby wspólnie przeprosić Boga i Najświętszą Maryję Pannę za zniewagi wyrządzane poprzez promocję dewiacji.

- Pamiętajmy o tym, że sam grzech sodomski został bardzo mocno ukarany przez Pana Boga. Został zesłany deszcz siarki i ognia na miasta Sodomy i Gomory. Nie oszczędzono nawet roślinności. Jeżeli publicznie promuje się dewiacyjne zachowania seksualne i deprawuje się w ten sposób dzieci i młodzież, pomyślmy na jaką skalę musi przyjść kolejna kara Boża, aby ludzie się opamiętali – mówi Maciej Maleszyk z Krucjaty Młodych.

 Na zakończenie, po błogosławieństwie udzielonym przez prowadzącego różaniec księdza, na niebie nad kościołem ss. Wizytek pojawiła się tęcza.

 Marcin Musiał

Czytaj więcej: http://www.pch24.pl/rozaniec-wynagradzajacy-za-grzech-sodomii,3109,i.html#ixzz1weEAcsoV

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.