Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 92 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow o zboczeńcach 12 arrow Warszawa: Sodomia good bye!
Friday 04 December 2020 22:10:17.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Warszawa: Sodomia good bye! Drukuj Email
Wpisał: nop   
03.06.2012.

Warszawa: Sodomia good bye!

Po raz kolejny nie udało się sodomitom w Warszawie przeprowadzić wymarzonej, radosnej „Parady”. Przemarsz był jeszcze mniejszy (2 tysiące ludzi - według pierwszych doniesień propedalskiej „GW”) niż w roku ubiegłym, smutny i przemieszczał się głównie bocznymi, bądź remontowanymi ulicami.

Na początku maja NOP zalegalizowało manifestację pod Sejmem i na Placu Trzech Krzyży, gdzie perwersi mieli rozpocząć swój przemarsz. W ślad za NOP poszły osoby prywatne (w tym ludzie nawet w podeszłym wieku!), zgłaszając do urzędu miejskiego liczne pikiety protestacyjne na planowanej trasie „Parady”. Tuż przed sobotą w dziwnych i znanych krasnoludkom okolicznościach padła strona internetowa zboczeńców, którym do skrzykiwania się pozostał jedynie facebook. W dramatycznym oświadczeniu, opublikowanym przez usłużne media w niemalże ostatniej chwili zboczeńcy przyznali, że wobec zablokowania miejsca startu (manifestacja NOP) i dalszych protestów zmuszeni są zmienić trasę, rezygnując z Sejmu i przenosząc się na Plac Konstytucji. Ten niewątpliwy sukces normalnych próbowano jeszcze zniwelować. W związku z tym, iż po ogłoszeniu zmiany trasy większość akcji protestacyjnych została formalnie odwołana, pederaści tuż przed godziną 15. próbowali powrócić do pierwotnych planów, jednakże NOP wystawiło grupy monitorujące i „przytrzymało” Sejm i Plac Trzech Krzyży aż do startu Parady.

Niewątpliwie najbardziej aktywnymi byli w czasie akcji policjanci. Do działań prewencyjnych skierowano wszystkich tajniaków, a nawet zwykłych urzędników z posterunków. Mundurowi spisywali dosłownie każdego, kto wyglądał podejrzanie: miał koszulkę z zakazem pedałowania, albo sportowe ubranie treningowe. W czasie przemarszu dochodziło do niewielkich incydentów – jedynie przy przewężeniu Emilii Plater/ Świętokrzyska (gdzie parada została zatrzymana na prawie półgodziny, oczywiście przypadkiem), w czasie gdy funkcjonariusze policji zajęci byli spisywaniem nacjonalistów, w dyskusję z lesbijkami wdały się działaczki NOP. W wyniku wymiany poglądów tęczowe chorągiewki zmieniły właścicieli, a lesby zaległy na asfalcie, zmęczone. Do wielu dyskusji ze zboczeńcami doszło również po Paradzie.

Podsumowując: Parada była udanym wydarzeniem, chociaż nie dla jej uczestników i organizatorów.

-------------------------------------------------

Patrz też: Pederaści uciekają w Warszawie!

http://www.nop.org.pl/2012/05/31/pederasci-uciekaja-w-warszawie

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.