Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 37 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Igrzyska (bez chleba) arrow Ubaw pod sierpem, młotem i swastyką?
Tuesday 18 February 2020 17:11:58.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

Koronka do Miłosierdzia w środę 19 lutego o godz.15-tej o wycofanie "Zdrowe love w Gdańsku"

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ubaw pod sierpem, młotem i swastyką? Drukuj Email
Wpisał: Robert Winnicki   
05.06.2012.

Ubaw pod sierpem, młotem i swastyką?

 

Robert Winnicki - Wszechpolak - katolik - działacz społeczny

http://robertwinnicki.nowyekran.pl/post/64491,ubaw-pod-sierpem-mlotem-i-swastyka

Hanna Gronkiewicz Waltz przeszła właśnie samą siebie. Jej wypowiedź pokazuje jednak poziom degeneracji, jaką osiągnęła "polska" klasa polityczna.

HGW o Rosjanach, którzy mają w Warszawie manifestować z sierpem i młotem:

"Najważniejsze jest poczucie humoru i wyzbycie się wszystkich kompleksów. Rosjanie robią to dla draki, bo przecież już nie są Związkiem Radzieckim"

Zastanawiam się - skoro to taka jajcarska impreza, to dlaczego mamy sobie oszczędzać radości? Poprośmy kibiców niemieckich, niech oni zorganizują przemarsz z drugiej strony Warszawy, tylko ze swoim "jajcarskim" symbolem swastyki. Niech spotkają się na moście Poniatowskiego, nieopodal Stadionu Narodowego i rycząc ze śmiechu odegrają np. podpisanie paktu Ribbentrop - Mołotow. Dobre, nie?

A może, żeby było jeszcze śmieszniej, Niemcy zajmą ulice na lewym brzegu Wisły, a Rosjanie Pragę. A my, turlając się ze śmiechu, poudajemy, że jest druga połowa roku 1944 i "radośnie" pobawimy się w setki tysięcy wymordowanych mieszkańców, zrównanej z ziemią stolicy...

Poudajemy, że to wszystko jest gwałtowną, "radosną", czerwcową ulewą, a nie potokami pogardy, jakimi opluwają nas wszyscy dookoła przy "radosnym" akompaniamencie "polskich" władz.

narodowcy.net/hgw-z-humorem-do-symboli-komunizmu/2012/06/05/

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.